کد خبر: 54132 A

مدیر آموزش و پرورش آمل:

در سال تحصیلی 91-92 با توجه به تحریم‌ها، حضور خانواده‌ها در کمک به پیشرفت امور مدرسه چشمگیرتر بوده است.

مدیر آموزش و پرورش آمل گفت: خانواده‌های آملی یک میلیارد ریال به مدارس این شهرستان کمک کردند.

به گزارش ایلنا از آمل،اکبر لطفی عصر سه‌شنبه در دومین جلسه قطبی کارشناسان انجمن اولیاء و مربیان که با حضور 11 شهرستان و منطقه در دبستان پسرانه پیشتازان کامپیوتر ایران برگزار شد، یادآور شد: در سال تحصیلی 91-92 با توجه به تحریم‌ها، حضور خانواده‌ها در کمک به پیشرفت امور مدرسه چشمگیرتر بوده است.

وی با بیان اینکه در گذشته نگاه به انجمن اولیا و مربیان مدارس نگاهی پایین و مادی بوده است، اظهار داشت: امروزه بر اساس تأکید سند تحول بنیادین نگاهی تخصصی در زمینه‌های پرورشی و آموزشی است.

لطفی برای عمق بخشیدن به تأثیر آموزش‌های خانواده را استفاده بر مدرسان معتقد، متعهد و متخصص که اشرافیت بر موضوعات آموزشی خانواده دارند، تاکید کرد.

مدیرآموزش و پرورش آمل در اشاره به مفید و کارشناسی بودن مجله‌های پیوند وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: در سال تحصیلی گذشته 5800 جلد مجله پیوند در مدارس شهرستان آمل و در سال تحصیلی جاری تاکنون 3450 جلد از این نشریات توزیع شده است.

رئیس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش مازندران نیز نقش خانواده‌ها را در تربیت فرزندان اساسی بیا کرد و گفت: باید توجه کرد که آموزش خانواد‌ه‌ها در مدارس از مهمترین مباحث انجمن اولیا و مربیان است.

حمیدرضا محسنی با تاکید براینکه باید با برنامه‌ریزی درست دیدگاه خانواده‌ها را نسبت به آموزش و پرورش تغییر داد، افزود: جهت بهبود بخشیدن به عملکرد مدارس باید ارتباط میان مدرسه و خانواده از استحکام بیشتر و قوی‌تری برخوردار باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر