کد خبر: 58648 A

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران:

در طول تعطیلات نوروزی سال 92 تعداد 400 واحد خبازی در طرح کشیک نوروزی به تولید نان و ارائه به همشهریان و مسافران عزیز مشغول می باشند.

در طول تعطیلات نوروزی سال 92 تعداد 400 واحد خبازی در طرح کشیک نوروزی به تولید نان و ارائه به همشهریان و مسافران عزیز مشغول می باشند.
به گزارش ایلنا از ساری،رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران با بیان این مطلب اظهار داشت: با برنامه ریزی ها و هماهنگی های صورت گرفته وضعیت عرضه نان مطلوب می باشد.

مرتضی هاشم پور با اشاره به نظارت بر روند تهیه و توزیع آرد و نان گفت: این سازمان جهت نظارت بر توزیع آرد و نان در قالب طرح نظارتی و بازرسی های نوبه ای در سطح استان از واحدهای خبازی بازرسی می کند.

وی افزود: در طی سال 91 با تشکیل بیش از 98 تیم بازرسی از تمامی واحدهای تولیدی آرد،واحدهای فروش و خبازیها در سطح استان بازرسی به عمل آمده است.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به اینکه تا تاریخ 30 اسفند ماه سال 91 تعداد 14226 بازرسی از واحدهای موصوف به عمل آمده تصریح کرد: از این تعداد دو واحد تولیدی آرد متخلف شناسایی و متخلفان با تشکیل پرونده به ارزش 800/691/279/1 ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

مرتضی هاشم پور افزود: تعداد 1200 واحد متخلف توزیع آرد و خبازی نیز شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده گردید.

وی ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده واحدهای متخلف مذکور را 050/236/932/2 ریال عنوان کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر