کد خبر: 58672 A

با دستور استاندار و تصویب شورای حل اختلاف استان مازندران؛

با توجه به بازداشت چهارنفر از اعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر در اسفندماه سال گذشته وادامه بازداشت این افراد، به درخواست فرماندار شهرستان قائمشهر و دستور استاندار مازندران و تصویب شورای حل اختلاف استان احکام فعالیت چهار نفر از اعضای علی البدل شورای شهر قائمشهر بعنوان اعضای شورا این شهر صادر شد.

فرماندار شهرستان قائمشهر گفت: با دستور استاندار مازندران و تصویب شورای حل اختلاف استان مازندران و حکم فرماندارشهرستان قائمشهر اعضای جدید شورای اسلامی شهر قائمشهرمعرفی شدند.

به گزارش ایلنا از قائمشهر،علی پیرفلک روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با توجه به بازداشت چهارنفر از اعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر در اسفندماه سال گذشته وادامه بازداشت این افراد، به درخواست فرماندار شهرستان قائمشهر و دستور استاندار مازندران و تصویب شورای حل اختلاف استان احکام فعالیت چهار نفر از اعضای علی البدل شورای شهر قائمشهر بعنوان اعضای شورا این شهر صادر شد.

وی ادامه داد:منوچهر حیدری قادیکلایی،علی طالبی قادیکلایی، نصرالله دریابیگی و علی غفوری بعنوان اعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر فعالیت خواهند کرد.

فرماندار شهرستان قائمشهر مشخص شدن اعضای شورا را برای پیگیری امور عمرانی، زیربنایی شهرداری قائمشهر لازم دانست و افزود: انتظار می رود لوایح، طرحها و بودجه سال 1392 به نحو احسن مشخص شود و روند امور همچون گذشته با سرعت ادامه یابد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر