کد خبر: 6409 A

در سال تحصیلی جدید؛

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آمل از پیوستن 7مدرسه ابتدایی دیگر به مدارس این شهرستان در سال تحصیلی جدید خبر داد.

آمل - ایلنا: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آمل از پیوستن 7مدرسه ابتدایی دیگر به مدارس این شهرستان در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، صدیقه لطفی نائیج در حاشیه مراسم افتتاحیه دبستان علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به اینکه امسال 29هزار و 65 دانش آموز سال تحصیلی خود را در مقطع ابتدایی آغاز کردند، یادآور شد: از این تعداد 4هزار و 742 دانش آموز در سطح ششم ابتدایی مشغول تحصیل شدند.

وی با بیان اینکه در این شهرستان 186 کلاس در مقطع ششم ابتدایی جهت آموزش دانش آموزان دایر است، اظهار داشت: امسال با طرح هوشمندسازی مدارس در این مقطع 50درصد از کلاس ها هوشمندسازی و مابقی در دست اقدام است.

لطفی نائیج با اعلام اینکه 204 مدرسه دولتی و غیردولتی در شهرستان آمل وجود دارد، اذعان داشت: در سال تحصیلی جدید به غیر از 11مدرسه از میان این مدارس به صورت تک نوبته در آمدند.

معاون آموزش و پرورش آمل با اشاره به اینکه 99 مدرسه شهرستان به علت تعداد کم دانش آموزان تجمیع شده، خاطرنشان کرد: همچنین 3 مدرسه راهنمایی به مقطع ابتدایی تجویر پیدا کرد.

وی تصریح کرد: امسال مدارس علی‌ابن‌ابیطالب، تبدیل سه مدرسه راهنمایی به ابتدایی، مدرسه فروغ راعی، مدرسه شهیدان کاظمی دینان و مدرسه روستای آهنگرکلا به مدارس مقطع ابتدایی افزوده شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر