کد خبر: 6411 A

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس؛

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور رئیس فدراسیون شمشیربازی کشور دومین خانه شمشیربازی استان مازندران در آمل افتتاح شد.

آمل - ایلنا: در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور رئیس فدراسیون شمشیربازی کشور دومین خانه شمشیربازی استان مازندران در آمل افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از آمل، فرماندار آمل در آئین مراسم این سالن با اشاره به اینکه با افتتاح 3 پروژه ورزشی در این هفته سرانه ورزشی شهرستان آمل به 76 سانتیمتر رسیده یادآور شد: سال های گذشته این سرانه حدود 6 سانتیمتر بوده، که در دولت نهم و دهم به طور چشم گیر افزایش یافت.

یدالله اکبرزاده با بیان اینکه در این شهرستان 70 سالن سرپوشیده در تملک ادارات و نهادها و استیجاری در اختیار دارد، اظهار داشت: همچنین با افتتاح دو فضای روباز در این هفته فضای روباز ورزشی آمل به 30 فضا رسید.

وی خاطرنشان کرد: این شهرستان با وجود پتانسیل ورزشی متاسفانه حقش به درستی ادا نشد که امیدواریم در آینده به این امر توجه ویژه شود.

فرماندار آمل به اعلام اینکه امسال در المپیک 2012 با مدال آوردن قهرمانان این شهرستان توانست 50 درصد طلای کشور را از آن خود کند، اذعان داشت: قهرمانی و کسب مدال طلا قاسم رضایی و دیگر ورزشکاران در مسابقات المپیک و آسیایی موجب تشویق و ترغیب جوانان این شهر حضور در عرصه های ورزشی خواهد شد.

خانه شمشیربازی آمل پس از شهرستان قائمشهر دومین خانه در استان مازندران است که با حضور رئیس فدراسیون شمشیربازی کشور در زمینی به مساحت 300 مترمربع با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال در کنار سالن سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) افتتاح و به بهره برداری رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر