کد خبر: 6424 A

از ابتدای سال 1391 تا كنون 4 شركت متقاضی فعالیت در محورهای برون شهری بوده اند كه پس از بررسی و تكمیل مدارك، 3 شركت موفق به اخذ پروانه فعالیت یكساله شده اند.

ساری - ایلنا: سه شركت امداد رسانی فنی خودرو در محورهای مواصلاتی استان مازندران فعالیت می نمایند.

به گزارش ایلنا از ساری، رییس اداره ایمنی و ترافیك حمل و نقل و پایانه های استان مازندران با بیان این مطلب افزود: از ابتدای سال 1391 تا كنون 4 شركت متقاضی فعالیت در محورهای برون شهری بوده اند كه پس از بررسی و تكمیل مدارك، 3 شركت موفق به اخذ پروانه فعالیت یكساله شده اند.

عبدالرضا یدالهی اظهار داشت:تا قبل از سال 91 تنها یك شركت امداد رسان در محورهای برون شهری استان فعالیت داشته است كه با رشد 200درصدی،آمار شركت های دارای مجوز به سه عدد رسیده است و 2 شركت متقاضی دیگر در حال تكمیل مدارك بوده و ان شاءالله تا پایان سال تعداد شركت های دارای مجوز به 5 شركت خواهد رسید.

رییس اداره ایمنی و ترافیك حمل و نقل و پایانه های استان مازندران در پایان گفت: شركت های متقاضی امداد رسانی می توانند با مراجعه به این اداره به آدرس ساری- بلوار طالقانی –خ معلم –روبروی سازمان همیاری شهرداریها –اداره كل حمل و نقل و پایانه ها –اداره ایمنی و ترافیك، مجوز فعالیت دریافت نمایند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر