کد خبر: 6494 A

در گرامیداشت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

در گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال هشت پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان آمل به طول 5/7 كیلومتر با اعتباری بالغ بر 6000 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

آمل - ایلنا: در گرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال هشت پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان آمل به طول 5/7 كیلومتر با اعتباری بالغ بر 6000 میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان مازندران، علیرضا یوسفی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس عنوان كرد: شهرستان آمل به دلیل موقعیت و شرایط جغرافیایی و وجود مراكز مختلف از جمله شهرستانهایی بوده كه روستاهای متعددی در آن واقع شده است، لذا اكثر پروژه های راهسازی این شهرستان در زمینه بهسازی و آسفالت محورهای روستایی است.

وی در ادامه افزود: درگرامیداشت هفته دفاع مقدس امسال هشت پروژه راهسازی درمحورهای روستایی شهرستان آمل به طول 5/7 كیلومتر با اعتباری بالغ بر 6000 میلیون ریال مورد بهره برداری رسید.

یوسفی در ادامه در خصوص پروژه های راهسازی قابل افتتاح این شهرستان در این هفته اظهار داشت: بهسازی و آسفالت نمارستاق، كلاكسر شهید صالحی، آهنگركلا هرازپی، دیورز و روكش آسفالت امامزاده عبدالله از جمله پروژه هایی بوده كه در این هفته به بهره برداری رسیده است.

از 7766 كیلومتر راه روستایی در استان مازندران مقدار 755 كیلومتر در شهرستان آمل واقع شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر