کد خبر: 6495 A

در هفته گرامیداشت دفاع مقدس و به منظور رفع موانع ساخت مسكن جانبازان و ایثارگران نشستی مشترك از سوی مسؤلین راه و شهرسازی استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران صورت پذیرفت.

ساری - ایلنا: در هفته گرامیداشت دفاع مقدس و به منظور رفع موانع ساخت مسكن جانبازان و ایثارگران نشستی مشترك از سوی مسؤلین راه و شهرسازی استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران صورت پذیرفت.

به گزارش ایلنا، مهندس سید عباس رهگشای مدیریت مسكن و ساختمان این اداره كل در این نشست ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان، جانبازان و ایثارگران سرفراز هشت سال دفاع مقدس عنوان كرد: تامین مسكن برای همه اقشار جامعه، به خصوص گروههای كم در آمد و آسیب پذیر، از اهم اولویتها و وظایف دولتها محسوب می گردد.

وی در ادامه به تامین سرپناه و مسكن جانبازان و ایثارگران اشاره و تصریح كرد: راه و شهرسازی مازندران در راستای وظایف ذاتی خود، آمادگی كامل داشته تا در زمینه رفع موانع و مشكلات اجرایی در خصوص تامین مسكن این عزیزان اقدامات درخورتوجه ای را به اجرا گذارد.

مدیریت مسكن و ساختمان راه و شهرسازی استان در ادامه به بررسی رفع موانع اجرایی مسكن جانبازان اشاره و افزود: در حال حاضر با تعامل و همدلی صورت گرفته مشكلات اجرایی مسكن جانبازان از جمله آماده سازی زمینها توسط این اداره كل و دیگر دستگاه های ذیربط در شهرهای استان از جمله فریدونكنار و ساری دردست پیگیری و اجرا بوده كه ان شاءالله به زودی مرتفع می شود.

گفتنی است با توجه به رشد بالای جمعیت در دهه های گذشته تامین مسكن و سرپناه برای جامعه جوان و پویای كشور به یكی از دغدغه های اصلی جامعه تبدیل شده، از این رو در دولت كریمه طرحی به نام مسكن مهر با هدف تامین مسكن و بر طرف كردن نیاز اقشار كم درآمد به اجرا درآمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر