کد خبر: 66794 A

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران خبرداد:

طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع به آن دسته از واحدهای تولیدی و صنعتی كه زیر 50 نفر اشتغال ایجاد كرده باشند پرداخت می شود.

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران، از پرداخت تسهیلات 37 میلیارد ریالی طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع، به واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهركها و نواحی صنعتی استان، خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری،عباسعلی وفایی نژاد با اشاره به پرداخت تسهیلات طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع به واحدهای تولیدی گفت: طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع به آن دسته از واحدهای تولیدی و صنعتی كه زیر 50 نفر اشتغال ایجاد كرده باشند پرداخت می شود.

مدیرعامل شركت شهركهـای صنعتی مازندران افزود: در واقع هدف از پرداخت تسهیلات طرح نوسازی اجرای طرحها، رفع عارضه های واحدهای صنعتی و اجرای مناسب طرح، اصلاح، بهینه سازی و افزایش بهره وری و تولید است.

وفایی نژاد اظهار داشت: در سال گذشته 37 میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع، به واحدهای تولیدی و صنعتی استان پرداخت شده است.

وی خاطر نشان كرد: از ویژگیهای استفاده كنندگان از طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع را میتوان، داشتن پروانه بهره برداری و امكان تولید محصول رقابتی در بازار، پس از دریافت تسهیلات دانست.

وفایی نژاد تصریح كرد: طرح نوسازی و تجدید ساختار صنایع با همكاری بانكهای عامل در استان انجام گرفته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر