کد خبر: 67063 A

همزمان با گرامیداشت ولادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن دومین جشنوراه فرهنگی – ورزشی بانوان مشاغل نهادها و ادارات آمل برگزار می‌شود.

ایلنا: همزمان با گرامیداشت ولادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته زن دومین جشنوراه فرهنگی – ورزشی بانوان مشاغل نهادها و ادارات آمل برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از آمل، مسئول کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری آمل در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، هدف از برگزای این جشنواره را توانمندسازی بانوان مشاغل در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی بیان کرد و گفت: این جشنواره برای دومین بار با همت کمیته امور بانوان، انجمن خبرنگاران آمل و نهادهای دولتی شهرستان آمل برگزار می‌شود.

وی با اعلام اینکه در کنار جشنواره مسابقات ورزشی بین بانوان به اجرا درمی‌آید، اذعان داشت: این بانوان در سه رشته دوومیدانی، دارت و طناب‌کشی به رقابت هم می‌پردازند.

حق‌شناس با اشاره به اینکه تیم بانوان خبرنگاران آمل برای نخستین بار در این مسابقات شرکت می‌کنند، افزود: در این مسابقات بیش از یکصد نفر در سه گروه ورزشی انجام می‌شود.

به گفته وی: در این رقابت 87 نفر در رشته دو و میدانی، 19 تیم در طناب‌کشی و 69 نفر در رشته دارت به دیدار هم می‌روند.

این مسئول یادآور شد: در این جشنواره علاوه بر برگزاری مسابقات ورزشی دیگر گروه بانوان با انواع ترشیجات محلی، شیرینی‌جات خانگی، آش و صنایع دستی دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.

حق‌شناس خاطرنشان کرد: در پایان این جشنواره به گروه‌های اول، دوم و سوم سه رشته ورزشی جوایز نقدی به همراه لوح سپاس تقدیر به عمل می‌شود.

جشنواره فرهنگی- ورزشی بانوان آمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر