کد خبر: 67067 A

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی مازندران:

تاكنون 110 طرح صنعتی از ظرفیت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری جهت تأمین وثیقه مورد نیاز بانك‌ها به منظور استفاده از تسهیلات این صندوق معرفی شده‌اند.

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از بهره‌مند شدن ۱۱۰ طرح صنعتی از پتانسیل و ظرفیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد، تأسیس صندوق ضمانت سرمایه گذاری از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صنعتی را یک اقدام ماندگار دانست و بیان داشت: شرکت با همکاری صندوق ضمانت از آندسته از واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان که برای دریافت تسهیلات از بانک‌ها با مشکل وثیقه مواجه بوده‌اند، همکاری لازم را می‌نماید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌هـای صنعتی مازندران افزود: تاکنون ۱۱۰ طرح صنعتی از ظرفیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری جهت تأمین وثیقه مورد نیاز بانک‌ها بمنظور استفاده از تسهیلات این صندوق معرفی شده‌اند.

وفایی نژاداظهار داشت: فراهم نمودن سرمایه گذاری مناسب، به کوتاه نمودن طرح ملی اشتغال زایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را مهم‌ترین هدف تشکیل صندوق ضمانت سرمایه گذاری برشمرد.

وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی با استفاده از تسهیلات این صندوق، در ارائه تولید و محصول و رقابت در بازارهای داخلی و بین المللی، موجب خودکفایی صنعت و تولید داخلی نسبت به ورود کالاهای خارجی خواهند شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر