کد خبر: 67078 A

استاندار مازندران خبر داد:

نمایندگان اتاق بازرگانی استان، صادرات اقلام كشاورزی و تولیدی مازندران به كشورهای حاشیه دریای خزر و خلیج فارس را پیگیری كنند.

سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در دیدار با اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی استان بر بازاریابی تجار مازندرانی در کشورهای همسایه تاکید کرد و گفت: نمایندگان اتاق بازرگانی استان صادرات اقلام کشاورزی و تولیدی مازندران به کشورهای حاشیه دریای خزر و خلیج فارس را پیگیری کنند.

به گزارش ایلنا از ساری، وی خواستار استفاده از تمام ظرفیت‌های اتاق اکو در مازندران شد و تصریح کرد: افزایش فروش محصولات کشاورزی مازندران درکشورهای CIS و برگزاری نمایشگاه محصولات تولیدی استان در سلیمانیه عراق دو هدف سال جاری فعالان اقتصادی استان باشد.

استاندار مازندران خلق حماسه اقتصادی را تکلیف کارآفرینان دانست و تصریح کرد: تولیدکنندگان و سرمایه گذاران با امیدواری، همت و تلاش مضاعف با نوآوری در راستای شکوفایی و رونق اقتصاد استان تلاش کنند.

طاهایی با اشاره به اینکه تولید زمینه شکوفایی اقتصاد را فراهم می‌کند، تصریح داشت: بر اساس گزارش رسیده صادرات بندرامیرآباد از ابتدای سال جاری در مقایسه با مدت مشابه، هشت درصد رشد داشته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر