کد خبر: 67368 A

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بابل:

متاسفانه طرح های مهر ماندگار دولت از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان مورد پیگیری جدی قرار نمی گیرد.

ایلنا-بابل: رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بابل گفت: متاسفانه طرح های مهر ماندگار دولت از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستان مورد پیگیری جدی قرار نمی گیرد.

به گزارش ایلنا از بابل، فرامرز ابوالحسنی در با ایلنا افزود: شهرستان بابل جزو شهرهای گروه الف (بابل-بابلسر-فریدونکنار- قائمشهر)با انشعاب لوله از سد صالحی مازندرانی از نعمت آب شرب برخوردار خواهد شد.

وی بیان داشت: اگر طرح شبکه گذاری برای تامین آب شرب مردم بابل به زودی راه اندازی نشود، شهروندان را دچار مشکل خواهد کرد.

ابوالحسنی با اشاره به این مطلب که مردم بابل سال ها از کمبود شدید آب شرب بهداشتی در رنج هستند؛ گفت: مسئولان باید با پیگیری جدی، به رفع نیازهای آب در تابستان امسال بپردازند.

 رییس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر بابل ضمن بیان این مطلب که شورای اسلامی شهر بابل برای تسریع در روند طرح لوله گذاری شبکه آبرسانی به شهرهای گروه الف همکاری دارد؛ ادامه داد: مجوز کنده کاری برای لوله گذاری و انتقال آب از سوی شهرداری بابل در مسیرهای جاده ساحلی به مدت 45 روز صادر شده بود ولی بدلیل اهمیت طرح از پنج ماه گذشته تاکنون هیچ گونه مخالفتی صورت نگرفته است.

طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف که از سد صالحی مازندران واقع در منطقه لفور سوادکوه آبگیری خواهد شد سال گذشته در قالب طرح مهر ماندگار دولت قرار گرفته است که این طرح بدلیل عدم تخصیص به موقع بودجه به کندی در حال پیشرفت فیزیکی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر