کد خبر: 68400 A

فرماندار آمل:

امروزه دشمنان بدنبال فرصتی برای نابودی تولید ملی ما هستند.

فرماندار آمل گفت: دلبستگی به تولید خارجی بی‌اعتنایی به تولید داخلی خواهد بود.

به گزارش ایلنا از آمل، یدالله اکبرزاده در همایش تجلیل از کارگران، تشکلات بر‌تر و کارآفرینان این شهرستان با اشاره به اینکه دلبستگی به تولید خارجی از جایگاهی که باید برسیم جلوگیری به عمل می‌آورد، یادآور شد: امروزه دشمنان بدنبال فرصتی برای نابودی تولید ملی ما هستند.

وی با تاکید مسئولان نسبت به تلاش کارگران توجه و در این عرصه تلاش کنند، افزود: توجه کامل به صنعت و کشاورزی از مسائل بسیار ضروری است و به آن چیزی که نیاز داشته باشیم، خواهیم رسید.

اکبرزاده با اعلام اینکه امروزه با این شرایط اقتصادی در عرصه تولید حضور سرمایه‌گذار جز جهاد فی سبیل‌الله و ایثارگری چیز دیگری نیست، اذعان داشت: مسئولان در این عرصه برای سرمایه‌گذاران و کارفرمایان مشکلات عدیده ایجاد نکنند.

فرماندار آمل با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید کنار آن‌ها باشند نه در قالبشان، ابراز داشت: با نگاه مقام معظم رهبری به سرمایه گذاران باید با آن‌ها همگام شد و در مشکلات عرصه تولید و صنعت کمک کرد.

وی تاکید کرد: مسئولان باید بدانند تحول و پیشرفتی که در جامعه ما شکل گرفته مدیون تلاش و کوشش کارگران هستیم.

اکبرزاده ابراز داشت: شهرستان آمل با تمام مشکلات در شرایط اقتصادی تاکنون توانسته با همکاری و مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی با کارفرمایان تعامل داشته باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر