کد خبر: 68403 A

مدیركل راه و شهرسازی مازندران:

كارگران بازوان توانمند صنعت ساختمان بوده و تقویت نیروی كار كیفیت این صنعت را ارتقاء خواهد داد.

ایلنا: مدیركل راه و شهرسازی مازندران گفت: كارگران بازوان توانمند صنعت ساختمان بوده و تقویت نیروی كار كیفیت این صنعت را ارتقاء خواهد داد.

به گزارش ایلنا از ساری،سید علی اسد در نشست با اعضاء هیات مدیره كانون مهندسین ساری افزود: امروزه ضرورت حفظ و ارتقای کیفیت نیروی کار و ایجاد یک نیروی انسانی سالم، مولد و تبدیل وی به سرمایه انسانی در فرآیند توسعه، تمام واحدها را بر آن داشته است که در حفظ و نگهداری سرمایه‌های انسانی اهمیت و اولویتی بیش از سرمایه‌های فیزیکی و ماشین آلات قائل شوند.

وی هدف از این نشست را محکم‌تر کردن ارتباط نیروهای فنی در صنعت ساختمان برشمرد و افزود: ارتباط بیشتر نیروهای فنی و تبادل نظرات به كیفیت ساخت و سازها كمك خواهد كرد.

اسد بر رعایت اصول و نكات ایمنی در كارگاه‌ها توسط كار فرمایان تاكید كرد و خاطر نشان ساخت: كارفرمایان باید در پرداخت مطالبات كارگران دقت كافی داشته باشند تا آنان با دلگرمی خاصی بتوانند در راستای كیفیت و بهره وری صنعت ساختمان تلاش كنند.

گفتنی است در نشست مذكور كه به منظور گرامیداشت روز جهانی كار و كارگر برگزار شده بود، مهندس شریعت نژاد مدیرکل فنی و حرفه‌ای مازندران، مهندس محمدی تاكامی رئیس كانون مهندسین ساری، اعضاء هیات مدیره كانون و جمع كثیری از مهندسین و استادكاران عرصه ساختمان حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر