کد خبر: 692 A

مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال قائمشهر خبر داد:

دست نشان مربی کارنامه داری در فوتبال ایران است که با حضور وی علاوه بر بالا رفتن انگیزه بازیکنان، توقع طرفداران فوتبال دوست مازندران نیز از تیم سایپا شمال بیشتر خواهد شد.

قائمشهر - ایلنا: مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال قائمشهر گفت: نادر دست نشان مربی مازندرانی فوتبال ایران، پس از کسب توافق نهایی، هدایت تیم سایپا شمال در فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال کشور را بر عهده خواهد داشت.

 مهدی پیروز رام روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت:تمرینات تیم از عصر امروز در زمین فوتبال چمازکتی آغاز می شود که امیدواریم با فراهم کردن شرایط مناسب، زمینه موفقیت تیم در لیگ امسال را فراهم کنیم.

وی افزود: دست نشان مربی کارنامه داری در فوتبال ایران است که با حضور وی علاوه بر بالا رفتن انگیزه بازیکنان، توقع طرفداران فوتبال دوست مازندران نیز از تیم سایپا شمال بیشتر خواهد شد.

مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال قائمشهر افزود: به رغم حضور یک ساله در لیگ دسته اول فوتبال کشور، به دلیل داشتن کادر فنی با تجربه و بازیکنان شایسته و با انگیزه، صعود به لیگ برتر را هدف قرار داده ایم که امیدواریم در پایان فصل، به دوری چندین ساله مازندران از لیگ برتر فوتبال کشور پایان دهیم.

تیم فوتبال سایپا شمال قائمشهر در گروه دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور با تیم های ایرانجوان بوشهر، شهرداری تبریز، شهرداری بندرعباس، پاس همدان، فولاد یزد، استقلال صنعتی، شهرداری یاسوج، برق شیراز، نیروی زمینی تهران،مس رفسنجان، شیرین فراز كرمانشاه، كاوه تهران و ملی حفاری اهواز
هم گروه است.

لیگ دسته اول فوتبال کشور از 23 شهرسور ماه آغاز می شود و سایپا شمال قائمشهر در اولین دیدار، میهمان تیم شیرین فراز کرمانشاه است. رضا نیکزاد سرپرست فصل گذشته نساجی قائمشهر، در این فصل وظیفه سرپرستی تیم سایپا شمال را بر عهده خواهد داشت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر