کد خبر: 69334 A

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی:

امروزه خیانت برخی از افراد،مفاسد اقتصادی در جامعه ما است و در مقابل صبر و اسقامت مردم نمی‌توان جز قدردانی چیز دیگری گفت.

ایلنا: نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: با توجه به شرایط جامعه ما نظام اقتصادی کشور دچار ضعف بسیاری است.

به گزارش ایلنا از آمل، دکتر عزت‌الله یوسفیان در همایش تجلیل از مقام معلم این شهرستان با تاکید بر اینکه برای این نظام باید قدم‌های جدی برداشت، اظهار داشت: متاسفانه در این امر تاکنون هیچ‌گونه تلاشی صورت نگرفته است و کشور با این مشکلات دست‌پنجه نرم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه با این شرایط اقتصادی بر توزیع بودجه کشور تاثیرگذار خواهد بود، افزود: با توجه به تاخیر در بودجه سال ۹۲ در توزیع بودجه جاری و عمرانی و تاخیر در اجرای پروژه‌ها اثرگذار بوده است.

یوسفیان با اعلام اینکه دریافت بودجه جاری ۱۲ ماهه و بودجه عمرانی ۱۷ ماهه تعیین شده است، بیان کرد: این بودجه‌های باید در کمیسیون‌ها مورد بررسی و سپس از سوی آن‌ها به استان‌ها توزیع شود.

عضو کمیسیون مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در هدفمندی یارانه‌ها سهم هر فرد ایرانی در مرحله اول ۲۵ هزار تومان بوده، اذعان داشت: این سهمیه از بودجه نفت بوده که ۲۰ هزار تومان دیگر از جاهای دیگر تامین و سهمیه هر ایرانی به ۴۵ هزار رسید.

وی با بیان اینکه با افزایش قیمت بنزین به نرخ ۹۰۰ تومان سعی در ادامه تامین هزینه یارانه‌ها برای هر فرد ایرانی در سال جاری می‌شود، تصریح کرد: دولت سعی دارد با این بحران اقتصادی باری از مشکلات مردم را برطرف و به ادامه ارائه یارانه‌ها بپردازد.

وی استقامت نظام جمهوری اسلامی در مقابل مشکلات اقتصادی را بر پایه برنامه‌ریزی و چشم‌انداز ارائه شده با عنایت و توجه مقام معظم رهبری بیان و عنوان کرد: امروزه خیانت برخی از افراد مفاسد اقتصادی در جامعه ما در مقابل صبر و اسقامت مردم نمی‌توان جز قدردانی چیز دیگری گفت.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مقام شامخ معلم تالیف‌های بسیاری در احادیث و آیه‌های قرآنی آمده است، ابراز داشت: این قشر زحمت‌کش خود می‌سوزند تا به دیگران دانش و فضیلت تعلیم دهند. بدون آنکه چشم‌داشتی از دریافت حقوق و مزایای خود داشته باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر