کد خبر: 69336 A

رییس دانشگاه پیام نور بهشهر:

از آنجا که رهبر فرزانه و حکیم انقلاب پشتیبان کرسی‌های آزاداندیشی هستند، نباید برای برگزاری این کرسی‌ها هراس داشته باشیم.

ایلنا, رییس دانشگاه پیام نور بهشهر گفت: کرسی آزاداندیشی با موضوع انتخابات در سالن اجتماعات این دانشگاه و حضور پرشور دانشجویان برگزار شد.
به گزارش ایلنا از بهشهر، محمدحسین شعبانی اظهار داشت: از آنجا که رهبر فرزانه و حکیم انقلاب پشتیبان کرسی‌های آزاداندیشی هستند، نباید برای برگزاری این کرسی ها هراس داشته باشیم.
وی بیان داشت: دانشجو باید در فضای دانشگاه از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کرده و در برابر هجمه‌های دشمنان بایستد و بهترین فرصت در این راستا برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌هاست.
رییس دانشگاه پیام نور بهشهر افزود: صلاح جامعه اسلامی در برگزاری این کرسی‌ها و تحقق منویات و تفکرات مقام معظم رهبری است.
شعبانی به لزوم مطرح شدن مباحث مربوط به انتخابات در کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: كرسی‌های آزاد‌اندیشی فضایی است كه دانشجویان با تفكرات مختلف، نظرات علمی خود را بیان می‌كنند و موضوع قابل بررسی دراین نشست‌ها تبیین شاخصه‌های یك رئیس جمهوری خوب است.
وی افزود: دانشجویان می‌توانند در تحقق شعار سال كه از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، تعیین شده نقش به‌سزایی داشته باشند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر