کد خبر: 69339 A

مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران:

طرح‌های بسیار جامع و خوبی درشهرهای بهشهر، نكاء وگلوگاه دردست اجرا و مطالعه است كه درصورت تامین اعتبار این طرح‌ها درموعد مقرر برای ارائه خدمات بهتر به مردم به بهره برداری خواهند رسید.

ایلنا: مدیرعامل شركت آب و فاضلاب مازندران از كمبود اعتبار در اجرای طرح های آب و فاضلاب در شهرهای بهشهر، نكاء و گلوگاه خبرداد.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد تقی حسین‌زاده درنشست بررسی مشكل آب آشامیدنی شهرهای مذكور افزود:طرح‌های بسیار جامع و خوبی درشهرهای بهشهر، نكاء وگلوگاه دردست اجرا و مطالعه است كه درصورت تامین اعتبار این طرح‌ها درموعد مقرر برای ارائه خدمات بهتر به مردم به بهره برداری خواهند رسید.

وی اضافه كرد: پروژه آب شیرین كن شهر گلوگاه با مدت تامین آب آشامیدنی به میزان 100 لیتر درثانیه، آبرسانی به شهرهای نكاء و بهشهر باحفر وتجهیز 2 حلقه چاه، اجرای 3 كیلومتر خط انتقال وتجهیز یك حلقه چاه با هدف تامین آب به میزان 140 لیتر در ثانیه، حفر وتجهیز یك حلقه چاه در رستمكلا، احداث 3 باب مخزن وایستگاه پمپاژ و حفر یك حلقه چاه از جمله طرحهای شرکت آبفای شهری در این شهرهاست.

 حسین زاده به مطالعه 20 كیلومتر خط انتقال آب اشاره نمود و یاد آور شد: درصورت تامین اعتبارات آبفای شهری تمام تلاش وهمت خود را برای خدمت صادقانه به مردم انجام خواهد داد.

همچنین  مقیمی نماینده مردم شهرهای بهشهر، نكاء و گلوگاه درمجلس شورای اسلامی گفت: همه ما خادم نظام و مردم هستم و به میدان آمده‌ایم تا به مردم خدمت كنیم و در این راستا تمام تلاش خود را درمجلس برای جذب اعتبارات مورد نیاز به‌كار خواهیم گرفت.

نشست بررسی مشكلات آب آشامیدنی شهرهای بهشهر، نكا و گلوگاه با حضور مقیمی نماینده شهرهای مذكور درمجلس شورای اسلامی،  حسین زاده مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران و نورزاد فرماندار بهشهر برگزار شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر