کد خبر: 69342 A

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه:

ششمین دوره جشن‌های اردیبهشت تئاتر مازندران، همزمان با روز جهانی بزرگداشت تئاتر، با حضور فعالان این رشته از شهرهای مختلف مازندران، به میزبانی گلوگاه برگزار می‌شود.

ایلنا: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه گفت: ششمین دوره جشن‌های اردیبهشت تئاتر مازندران، همزمان با روز جهانی بزرگداشت تئاتر، با حضور فعالان این رشته از شهرهای مختلف مازندران، به میزبانی گلوگاه برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از گلوگاه، سیدعیسی وطن‌پور اظهار داشت: این جشنواره 25 اردیبهشت ماه در مجتمع فرهنگی، هنری گلوگاه برگزار می‌شود که امیدواریم با برگزاری این جشنواره، گروه‌های تئاتر گلوگاه، برای ادامه فعالیت خود در این بخش هنری ترغیب شوند.
وی بیان داشت: تمرکز زدایی و توزیع برابر فرصت‌های میزبانی به شهرستان‌های مختلف استان در عرصه هنرهای نمایشی، برنامه‌ای است که طی پنج سال گذشته در دستور کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران قرار دارد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلوگاه افزود: گلوگاه پس از شهرهای ساری، محمودآباد، نـور، چالوس و رامسر که میزبانی جشن‌های اردیبهشت تئاتر در سال های 87 تا 91 را بر عهده داشتند، به عنوان ششمین میزبان این جشن انتخاب شد.
وطن‌پور ادامه داد: برگزاری این برنامه در گلوگاه می‌تواند موجب رونق بیش از پیش هنرهای نمایشی در این منطقه شده و ظرفیت‌های فرهنگی شهرستان گلوگاه را به جامعه فرهنگ و هنر استان معرفی کند.
وی گفت: اجرای نمایش و موسیقی، نمایشگاه عکس، پوستر و کتب تخصصی تئاتر و تجلیل از هنرمندان و پیشکسوتان شاخص تئاتر استان، بخش‌های مختلف این برنامه را تشکیل می‌دهد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر