کد خبر: 69428 A

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساری خبر داد:

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساری از به‌سازی و آسفالت راه روستایی "نقیبده" این شهرستان به طول 1/7 كیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 2000 میلیون ریال خبر داد.

ایلنا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساری از بهسازی و آسفالت راه روستایی "نقیبده" این شهرستان به طول 1/7 كیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 2000 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، علی محمدزاده،ضمن اعلام این خبر به نگاه ویژه دولت كریمه به بهسازی و ایمن‌سازی محورهای استان اشاره و خاطر نشان كرد: خوشبختانه با نگاه ویژه دولت كریمه و سخت‌كوشی و پیگیری‌های مستمر مسولین ارشد استانی، اقدامات بسیار گسترده‌ای در زمینه بهسازی راه‌های روستایی در استان در دست اجرا بوده كه امیدواریم این تلاش ها با همیاری و تعامل به بار بنشیند تا به فضل خداوند شاهد ایجاد راه‌های دسترسی ایمن و مناسب برای روستاییان عزیز باشیم.

وی در ادامه به عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت 1/7 كیومتر از مسیر روستایی "نقیبده" با اعتباری بالغ بر 2000میلیون ریال اشاره و اظهار داشت: روستا "نقیبده" در بخش كلیجان رستاق شهرستان ساری واقع شده و با اتمام بهسازی و آسفالت راه روستایی مذكور 31 خانوار دائم از نعمت یك راه مناسب و ایمن بهره مند شدند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان ساری در ادامه شرایط خاص جوی منطقه، كمبود مصالح، فاصله زیاد حمل مصالح و كمبود اعتبار را از مشكلات عمده پروژه های راهسازی در محورهای روستایی مازندران اعلام كرد.

گفتنی است مازندران دارای 7707 كیلومتر راه روستایی است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر