کد خبر: 7194 A

استاندار مازندران:

وقتی به قائم شهر پا می گذارم، نیک می دانم چه انسان های آزاده و بزرگی از این دیار، پرچمدار کاروان عاشورایی دفاع مقدس بوده اند.

ایلنا - قائمشهر: استاندار مازندران گفت: شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، پیروان راستین مکتبی هستند که پیشوا و مولایش عدالت خواه و آزاده است.

به گزارش ایلنا، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در یادواره شهدای نساجی قائم شهر با اشاره به اینکه دلی که غبار آلود می‌شود از آیین جوانمردی رویگردان خواهد شد، بیان داشت: برگزاری این یادواره‌ها برای آن است که ما درون و قلبمان را غبارزدایی کنیم.

وی افزود: شهدا سرود معرفت و جوانمردی را در دشوار‌ترین شرایط جبهه‌ها زمزمه می‌کردند که بسیار برای ما درس آموز است.

طاهایی با تاکید بر تداوم راه شهدا، خاطرنشان کرد: هدف همه ما باید زنده نگه داشتن آن راه و مسیر باشد، آن روز در جنگ و امروز در مسیر تقویت تولید، افزایش بهره وری و پیشرفت همه جانبه کشور.

نماینده عالی دولت در استان اذعان داشت: این استعدادهایی که در سال‌های اخیر و به برکت خون شهدا در کشور شکوفا شد، روح خودباوری و خوداتکایی را در مردم ایجاد و تقویت کرد و خار چشم دشمنان گشت.

وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: یکی از ره آوردهای مهم دفاع مقدس، گسترش موج بیداری اسلامی در جهان است.

طاهایی در بخش دیگری از سخنانش قائم شهر را نمونه‌ای از حضور همه آحاد مردم در صحنه پاسداری از اسلام و انقلاب دانست و گفت: تقدیم ۱۰۳۴ شهید، ۱۱۲۸ جانباز و ۲۳۵ آزاده به انقلاب، سند افتخار مردم این سامان است.

وی افزود: وقتی به قائم شهر پا می‌گذارم، نیک می‌دانم چه انسان‌های آزاده و بزرگی از این دیار، پرچمدار کاروان عاشورایی دفاع مقدس بوده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر