کد خبر: 7231 A

همزمان با آغاز هفته دریانوردی؛

همزمان با آغاز هفته دریانوردی از دریانوردان نمونه منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد با حضور مسئولان استانی و فرمانداری شهرستان بهشهر و مدیران ادارات دولتی تقدیر به عمل آمد.

ساری – ایلنا: همزمان با آغاز هفته دریانوردی از دیانوردان نمونه منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر اباد در استان مازندارن تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ساری در این مراسم مدیریت و معاونان و کارکنان بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد، هاشمی معاون عمرانی استانداری مازندران، البرزی فرماندار شهرستان بهشهر، مدیران کل ادارات و سازمانهای دولتی و فرماندهان نهادهای نظامی همجوار حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم سید علی نعیمی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گزارشی از وضعیت بندر امیرآباد و پروژه‌های در حال احداث توسط بخش‌های دولتی و خصوصی در این بندربه حاضران ارائه کرد.

وی با اشاره به شعار امسال روز جهانی دریانوردی که «دریانوردی؛ جهان پس از یکصد سال، ایران، حال و آینده» نامگذاری شده، اظهار داشت: تمامی فعالیت‌ها و برنامه ریزی‌های ما در این بندر به گونه‌ای است که بتوانیم سهم قابل توجهی از ترانزیت را در کریدور بین المللی شمال- جنوب کسب کنیم.

نعیمی عنوان کرد: بهره گیری از تجربیات گذشته و استفاده از آن در امور جاری می‌تواند آینده‌ای درخشان برای هر سازمانی به ارمغان بیاورد و ما نیز با استفاده از همین اصل و نیز به کارگیری متخصصان متعهد توانسته‌ایم به موفقیت‌های چشمگیری در این بندر دست یابیم.

در ادامه هاشمی معاون عمرانی استاندار مازندران با ارائه تاریخچه‌ای از دریانوردی و یادآوری اهمیت آن در دنیای امروز ابراز کرد: بندر امیرآباد یکی از مزیت‌های بزرگ در استان مازندران است وبنده از توجه ویژه مسئولان به ویژه عطاله صدر معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قدردانی می کنم.

وی افزود: این بندر و منطقه ویژه که با وسعتی قابل افزایش تا بیش از دو هزار هکتار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های اقتصادی استان مازندران مطرح شده، تاکنون توانسته با بهره گیری از مدیریت کارآمد و استفاده از نیروهای ارزشی و متخصص خود به آمار تخلیه و بارگیری و سرمایه گذاری قابل توجهی دست یابد و امید واریم تمامی توانایی‌های بالقوه این بندر را بالفعل درآوریم.

هاشمی تصریح کرد: از هیچ حمایتی در این زمینه دریغ نمی‌کنیم و تمام توان خود را در رسیدن به این هدف بکار خواهیم گرفت.

همچنین در این مراسم از دریانوردان نمونه بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با اهدای لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر