کد خبر: 74580 A

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر خبرداد:

این مراسم در روز جمعه، سوم خرداد، ساعت 17 الی 20 واقع در بهشهر خیابان فرودگاه، میدان بصیرت، مجتمع فرهنگی وهنری بصیرت برگزار می‌شود.

ایلنا: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر از برگزاری جشن پدران آسمانی همزمان با سالروز میلاد حضرت علی (ع) در بهشهر خبر داد.
به گزارش ایلنا از بهشهر،اصغر باباكوهی گفت: به مناسبت فرخنده میلاد حضرت امیر المومنین علی (ع) و روز پدر، مراسم دیدار با پدران آسمانی توسط فرزندان شاهد، در مجتمع فرهنگی و هنری بصیرت برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این مراسم با حضور فرزندان شهدا، خانواده‌های آنها و مسئولان استانی و محلی برگزار می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر اظهار داشت: گرامی داشتن یاد هزاران پدر شهیدی که جان خود را در راه اعتلای اسلام و کشور عزیزمان ایران فدا کردند و تقدیر از صبر و شکیبایی مادران، همسران و فرزندان این شهدای بزرگوار، جزو اصولی است که ستاد برگزاری مراسم، نهاد پدرانآسمانی آن را مد نظرقرار داده است.
باباکوهی ادامه داد: سالیانی است که گلزار شهدا در روز پدر لبریز است از فرزندانی که به شوق دیدار پدر با شاخه گلی به دست به دیدار پدران آسمانی خود می روند، و چه لذت بخش است که در کنار آنها بودن را تجربه و کمی عطر آسمانی را استشمام کنیم.
وی همچنین خاطر نشان ساخت: این مراسم در روز جمعه، سوم خرداد،ساعت 17 الی 20 واقع در بهشهر خیابان فرودگاه، میدان بصیرت، مجتمع فرهنگی وهنری بصیرت برگزار می شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر