کد خبر: 75408 A

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

14 پروژه در قالب به‌سازی و آسفالت و همچنین احداث پل در راه‌های روستایی شهرستان‌های نوشهر و چالوس مصوب شد كه با همت همه مسؤلین و دست اندركاران و صرف هزینه‌ای بالغ بر 60 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

ایلنا: با حضور معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی، مدیركل راه و شهرسازی مازندران، امام جمعه شهرستان نوشهر، فرماندار نوشهر، نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی و جمع كثیری از مسؤلین استانی و محلی پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری به مازندران در شهرهای نوشهر و چالوس با صرف هزینه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از ساری، سید حسین میر شفیع در حاشیه این مراسم عنوان كرد: مازندران همواره مهد تربیت عالمان و عدالت خواهان بوده، از این رو با گسترش راه‌ها به عنوان یكی از بخش‌های زیربنایی توسعه در استان، شاهد درخشش عزیزان فرهیخته این استان در تمامی سطوح باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به تعامل خوب و وجود هماهنگی لازم بین مسؤلین و مردم منطقه یاد آور شد: مسؤلین عزم جدی برای عمرانی و آبادانی منطقه داشته و بحمدالله مردم منطقه نیز با درایت و همدلی در كنار مسؤلین هستند كه خود جای شكر دارد.

میر شفیع در ادامه، ضمن قدردانی از مدیر كل راه و شهرسازی و معاون راه روستایی این اداره كل، خاطر نشان كرد: خوشبختانه راه و شهرسازی مازندران با سخت كوشی و پیگیری های مستمر اسد و  عباسی اقدامات بسیار گسترده ای درزمینه به‌سازی راه‌های روستایی در استان در دست اقدام داشته كه امیدواریم این تلاش ها با همیاری و تعامل همه مسؤلین محترم استانی به بار بنشیند تا به فضل خداوند، شاهد ایجاد راه‌های دسترسی ایمن و مناسب برای روستاییان عزیز باشیم.

 میر شفیع ضمن اشاره به عملیات اجرایی پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری اظهار داشت: 14 پروژه در قالب بهسازی و آسفالت و همچنین احداث پل در راه‌های روستایی شهرستان‌های نوشهر و چالوس مصوب شد كه با همت همه مسؤلین و دست اندركاران و صرف هزینه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

سید علی اسد، مدیر كل راه و شهرسازی استان مازندران، نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت راه‌های مواصلاتی مازندران عنوان كرد: مازندران به دلیل شرایط خاص منطقه ای، تعدد روستاها در آن زیاد بوده، لذا راه‌های ارتباطی این روستاها با مراكز شهرها دارای اهمیت خاصی است.

وی در ادامه ضمن اعلام اقدامات گسترده این اداره كل در زمینه راه روستایی خاطر نشان ساخت: به حول و قوه الهی و بركت انقلاب شكوهمند اسلامی، اقدامات بسیار چشمگیری در زمینه راه‌های روستایی در این استان انجام شده كه در حال حاضر از 10112 كیلومتر راه‌های استان بیش از 7766 كیلومتر آن راه روستایی است.

مهندس اسد به پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری اشاره و تصریح كرد: از آنجا كه یكی از اهداف سفر پر خیر و بركت مقام معظم رهبری به مازندران رفع محرومیت زدایی و آبادانی روستاهای شهرستان‌های نوشهر و چالوس بوده لذا با توجه به مصوبات سفر ایشان بیش از 1600 خانوار مناطق روستایی این دو شهرستان از نعمت یك راه ایمن و مناسب برخوردار شدند.

وی در ادامه عنوان كرد: بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی فیروزآباد، دزدبن _ دلیر، دلم _ حیرت، كندلوس، ناصرآباد _ چتن، لرگان و سركا و نیم ور و همچنین احداث پلهای راه روستایی عزت، لش سر، گیل كلا، رزان، كنسدره و بین _ بركن از جمله پروژه هایی بودند كه مورد بهره برداری قرارگرفتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر