کد خبر: 77993 A

شهردار بابل:

همه ما موظفیم با الگو قرار دادن دستورات رهبر فرزانه در انتخابات پیش رو ملاک های دیـنی و شـرعی و انقلابی را مدنظر قرار دهیم.

شهردار بابل گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، نشانه پشتوانه مردمی است و زمینه های تهدید و تطمیع از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی را نابود خواهد کرد.

به گزارش ایلنا از بابل " فرهاد عسکری" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه شرکت در انتخابات حق و وظیفه ای همگانی برای آحاد مسئولین و مردم است؛ افزود: همه ما موظفیم با الگو قرار دادن دستورات رهبر فرزانه در انتخابات پیش رو ملاک های دیـنی و شـرعی و انقلابی را مدنظر قرار دهیم.

شهردار بابل در ادامه درباره تمهیدات شهرداری بابل جهت ایجاد امکانات، آماده سازی و مهیا کردن فضای شهری در ایام انتخابات پرداخت و افزود: شهرداری بابل تمهیدات مناسبی برای فعالیت های تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری، با هدف توزیع عادلانه فرصت های تبلیغاتی محیطی، جلوگیری از نازیبایی های بصری و حفظ سیمای شهری در نظر گرفته است.

وی در ادامه از پیش بینی جایگاه های ویژه تبلیغاتی کاندیداها با همکاری ستاد برگزاری انتخابات به ریاست فرمانداری شهرستان بابل خبر داد و افزود: همچنین شهرداری بابل با نصب بنرهای اطلاع رسانی پیرامون اهمیت شرکت در انتخابات، تولید و پخش تیزرهای تبلیغاتی در این خصوص و فضاسازی کلی شهر متناسب با ایام انتخابات جهت برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر حضور خواهد داشت.

شهردار بابل در پایان ضمن دعوت از شهروندان برای شرکت در انتخابات گفت: ملت سرافراز ایران با حضور حداکثری خود در این همایش ملی، یکبار دیگر افکار پوچ و خصمانه دشمنان نظام و انقلاب را بی ثمر خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر