کد خبر: 80332 A

حضور حماسی شما در مراسم استقبال از حسن روحانی در مسجد جامع مرکز استان که ا نشاء الله مقدمه ای خواهد بود بر خلق حماسه 24 خرداد ,مایه مباهات و غرور بود.

بیانیه ستاد حسن روحانی در مازندران صادر شد.

به گزارش ایلنا متن بیانیه به این شرح ست:

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

مردم شریف مازندران بالاخص شهروندان عزیز ساروی

حضور حماسی شما در مراسم استقبال از حسن روحانی در مسجد جامع مرکز استان که ا نشاء الله مقدمه ای خواهد بود بر خلق حماسه 24 خرداد ,مایه مباهات و غرور بود.

حضوری که بیش از هرچیز از بغض انبار شده در طی سالهای اخیر خبر می داد. سالهایی که در آن ملت اعتباری را که پس از پیروزی پر شکوه انقلاب با پرداخت هزینه های متعدد نظیر خون شهدا, بدست آورده در معرض خطر می دیدند.

آنچه در عصر و شامگاه روز یکشنبه در ساری رقم خوده ,نیازمند تعریفی جدید از شورو شعور ,هوشیاری ,آگاهی و ایمان بود.ایمانی که تزلزلی در عزم آن نیست و شعوری که تردیدی به آن راه نمی یابد.

آنچه خلق کرده اید مرزها را در نوردیده و امید ها بارور کرده و روحی تازه در کالبد روزگار مان دمیده است.

برخود لازم می دانیم به پاس ادب ,مراتب سپاس و تشکر خود را از تمامی کسانی که آمدند و ساعت ها منتظر ماندند و آنها که به هر دلیلی از آمدن بازماندند اما قلبشان در کنار ما بود اعلام داریم.

بی تردید رسالتی که این روزها روی شانه های ما سنگینی می کند نیازمند به هدف رسیدن است.

ما مثل همیشه همچون سربازی وفادار به آرمان های انقلاب , برای ایفا ی نقش سرنوشت سازمان در تغییر وضع موجود ,فقط صندوق های رای را راهی برای نیل به مطالباتمان قلمداد می کنیم و به همین منظور روز جمعه هم نوا خواهیم شد؛نوایی به رنگ امید.

این امید تنها با تداوم حضورمان زنده می ماند

ستاد اصلاح طلبان حامی روحانی _ مازندران

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر