کد خبر: 82633 A

طی حکمی از سوی مدیر آموزش‌وپرورش مازندران مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان آمل معرفی شد.

ایلنا: در مراسم تودیع و معارفه طی حکمی از سوی مدیر آموزش‌وپرورش مازندران مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان آمل معرفی شد.

به گزارش ایلنا از آمل، معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات 80 ماهه دکتر لطفی مدیر سابق آموزش‌وپرورش با بیان اینکه شغل انبیا است و پیامبر اسلام نیز یادآور شدند که به عنوان معلم به بعثت رسیدند، افزود: در عصر امروز معلمی در بین همه بزرگان از ارزش و منزلت خاصی برخوردار است.

نعمت‌الله فلاح با اشاره به اینکه شهرستان شهری دارالعلما و دارالمومنین است، یادآور شد: آیت‌الله علامه حسن‌زاده‌آملی بزرگ عالم جهان اسلام بهترین روز زندگی را روز بوسه بر دست و پای معلم خود می‌دانند.

وی تصریح کرد: فرهنگیان کار در آموزش و پرورش را با یکدلی و صمیمیت پیش ببرند.

فلاح خاطرنشان کرد: باید از مدیرانی که در عرصه علمی تلاش بسیاری داشتند قدردانی و از آنها در پیشبرد علم و دانش بیشتر استفاده کرد.

معاون فرماندار آمل در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه با اعلام اینکه لطفی با 8 سال تلاش و طی دو دولت نهم و دهم توانست رکورددار عمر مدیریتی بالا در این شهرستان باشد، تصریح کرد: همه نشان از تحول، دگرگونی، شکوفایی و تغییرات سازنده‌اش در این شهرستان دارد.

سیدجعفر رسولی با بیان اینکه فعالیت صادقانه لطفی بر کسی پوشیده نیست و نمره قبولی‌اش در ارائه خدمات را می‌توان به ارتقای مدیریتی او دانست، افزود: مدیر جدید نیز همانند ریاست سابق فردی نام‌آشنا، متدین، ایثارگر و ولایی بوده که در چندین سال معاونت‌اش توانسته منشا بسیاری از امور خیر باشد.

مدیر جدید آموزش و پرورش آمل نیز در این مراسم با تاکید اینکه کار در آموزش‌وپرورش کار بسیار سخنی است، اذعان داشت: باید همه ما تلاش‌های لازم را برای اعتلای کشورمان به کار ببنیدیم چرا که کشوری سربلند و موفق شود نشان از تربیت و آموزش صحیح از ابتدا در بین مدارس خواهد بود

حمید محمدنسب تصریح کرد: همه فرهنگیان و مسئولان باید با صفا و همدلی همانند گذشته در آموزش و پرورش فعالیت داشته و برای ایران اسلامی خالصانه راه خدمت را در پیش بگیرند.

در پایان این مراسم حکم مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان آمل از سوی مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران به حمید محمدنسب به عنوان مدیر جدید تقدیم شد و با اهدا لوح تقدیر از زحمات 80 ماهه دکتر لطفی مدیر سابق آموزش و پرورش این شهرستان قدردانی به عمل شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر