کد خبر: 83155 A

مدیركل فناوری اطلاعات استانداری:

تلاش همه متخصصان حوزه آی تی در استانداری و فرمانداری‌ها موجب شد كه استان مازندران دارای بالاترین پوشش ارتباطی و بیشترین شعب آنلاین در انتخابات 24 خرداد باشد.

ایلنا: مدیركل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری مازندران گفت: خلق حماسه بزرگ سیاسی توسط مردم شهید پرور و حماسه آفرین كشور و استان موجب خوشحالی همه دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.
به گزارش ایلنا از ساری، ابوذر قربانی با اشاره به تلاش همه دست اندركاران برگزاری انتخابات در استان، افزود: انتخابات رایانه‌ای در استان بحمدالله با تمهیداتی كه دیده شد و با تلاش متخصصان این حوزه، بدون هیچ گونه مشكل فنی انجام شد.
وی ادامه داد: تلاش همه متخصصان حوزه آی تی در استانداری و فرمانداری‌ها موجب شد كه استان مازندران دارای بالاترین پوشش ارتباطی و بیشترین شعب آنلاین در انتخابات 24 خرداد بود.
قربانی با اشاره به وجود نقاط كوهستانی و دوردست در استان مازندران، تصریح كرد: برقراری پوشش ارتباطی و آنلاین نمودن همه شعب بسیار دشوار بود كه با یاری خداوند متعال و با زحمات شبانه روزی کارشناسان و متخصصان این حوزه و همکاری و تعامل خوب مخابرات این مهم به انجام رسید.
مدیركل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری مازندران خاطرنشان ساخت: جا دارد از همه این عزیزان و همکاران گرامی و پرتلاشم در دفتر فناوری اطلاعات ارتباطات و امنیت و همچنین کارشناسان رایانه فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تقدیر و تشکر نمایم.

شعب آنلاین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر