کد خبر: 83158 A

مدیر كل آموزش و پرورش مازندران خبرداد:

مازندران دارای 28 مدرسه تخصصی، 305 مدرسه تخصصی شیفت عصر و 51 مدرسه قرآن ابتدایی است.

ایلنا: محمد علی امیری در شورای معاونین استان كه با حضور بنیادی مدیر كل قرآن، عترت و نماز وزارت برگزار شد گفت: حضور مردم در انتخابات موجب سربلندی ایران اسلامی شد.

به گزارش ایلنا از ساری، مدیر كل آموزش و پرورش مازندران بیان داشت: با این انتخابات جمهوری اسلامی ایران نشان داد دارای نظامی بر مبنای مردم سالاری دینی است.

وی با تبریك به ملت بزرگ ایران و رئیس جمهور منتخب ملت اظهار داشت: در جهان امروز این یك افتخار بزرگ برای كشور ماست كه به دنیا فهماند ایران كشوری اسلامی و مردمی است كه عالی‌ترین مقامات آن با مشاركت مردم انتخاب می‌شوند.

امیری با بیان این كه مازندران در عرصه فعالیت های قرآنی پیشتاز است افزود: افتخار داریم كه كلیه دانش آموزان این استان در تمامی دوره های تحصیلی آیت الكرسی و دعای فرج را حفظ هستند.

وی با بر شمردن مزیت فعالیت های قرآنی در حین تحصیل دانش آموزان، این مهم را تضمین كننده آینده آنان عنوان كرد و گفت: از سال تحصیلی جدید 20 درصد مدارس قرآنی در دوره ابتدایی افزایش خواهد داشت.

مدیر كل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به این كه مازندران دارای 28 مدرسه تخصصی، 305 مدرسه تخصصی شیفت عصر و 51 مدرسه قرآن ابتدایی است، خاطر نشان كرد: قرآن همه چیز ماست و به یقین هرچه به قرآن نزدیكتر شویم و فرزندان را در كنار قرآن و با محتوا و مفاهیم آن تربیت كنیم جامعه سعاتمندتری خواهیم داشت.

مدارس قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر