کد خبر: 8434 A

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران:

با توجه به امکانات و توانمدی های بالای کارآموزان و مربیان مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، مازندران می تواند در مسابقات ملی مهارت خوش بدرخشد.

ایلنا - ساری: با توجه به امکانات و توانمدی های بالای کارآموزان و مربیان مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، مازندران می تواند در مسابقات ملی مهارت خوش بدرخشد.

به گزارش ایلنا از ساری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران با بیان اینكه طبق برنامه ریزی به عمل آمده و تمهیداتی که از سال های قبل در نظر گرفته شده تیم اعزامی امسال مسابقات ملی مهارت استان می تواند به جایگاه بالاتری ارتقاء یابد و مدال های خوش رنگی را کسب كند گفت: قابلیت جوانان مازندرانی خیلی بیشتر از استان های دیگر است و مازندران می تواند در مسابقات ملی مهارت بهتر از گذشته عمل كند که هم اکنون در چندین رشته از مسابقات مازندران برای چندمین بار حرف اول را می زند.

عبدالرضا شریعت نژاد افزود: از سال های قبل طبق برنامه ریزی که با کارشناسان و مربیان خبره به عمل آمده ارتقاء جایگاه تیم مازندران در مسابقات ملی مهارت قابل پیش بینی است که کسب مقام سومی در سال گذشته مرهون همین تلاش و پشتکار بوده است.

وی خطاب به برگزیدگان و تیم اعزامی استان به مسابقات کشوری گفت: نگاه و دید به شماها سرمایه ای است و شما ذخایر این استان و مملکت هستید و با تلاش و پشتکار شما می توان تحریم ها را دور زد و از فشار آن کاست.

شایان ذکر است 1196 نفر در 28 رشته در مرحله شهرستانی و 204 نفر در 27 رشته در مرحله استانی و 32 نفر در 27 رشته به اردوی مسابقات کشوری دعوت شدند که پس از بررسی های لازم 24 نفر در 20 رشته به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر