کد خبر: 84451 A

با همت موسسه آبشار عاطفه‌ها؛

ارزش اهدای هر جهیزیه به نوعروسان 100 میلیون ریال هزینه شده که از سوی خیرین شهرستان آمل صورت گرفته است.

ایلنا: مسئول سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها شعبه آمل از اهدا 130 جهیزیه نوعروس همزمان با فرارسیدن میلاد باسعادت منجی عالم بشرین به بی‌بضاعتان تحت پوشش این سازمان خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل،حسین رمضانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اهدای این جهیزیه را همزمان با توزیع 5هزار جهیزیه در سراسر کشور مطرح کرد و گفت: ارزش اهدای هر جهیزیه به نوعروسان 100 میلیون ریال هزینه شده که از سوی خیرین شهرستان آمل صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته حدود 313 جهیزیه بین نیازمندان تحت پوشش سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها آمل اهدا شده است، افزود: امسال این اهدایی به 427 رسیده که از این تعداد 130 جهیزیه در میلاد آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) اهدا شده است.

رمضانی با اعلام اینکه مابقی جهیزیه در روز ولادت آقا امام رضا(ع) به بی‌بضاعتان این سازمان مردم نهادی توزیع می‌شود، اذعان داشت: مجموع این جهیزیه‌ها حدود 5 میلیارد ریال هزینه شده که از سوی خیرین بزرگوار شهرستان آمل تامین شده است.

این مسئول با تاکید براینکه سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها 140 نمایندگی در سراسر کشور جهت کمک‌رسانی به نیازمندان فعالیت دارد، ابراز داشت: تاکنون 250 هزار نفر در بخش‌های درمانی، معیشتی، تحصیلی، تسهیلات در امر ازدواج و برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و علمی تحت پوشش این سازمان‌ هستند.

وی دیگر فعالیت این نهاد را ایجاد اشتغال برای جوانان و افراد جویای کار بیان و عنوان کرد: در این راستا با همکاری خیرین و شرکت‌های کاریابی برای 819 نفر اشتغال‌زایی در شهرستان از سوی این سازمان فراهم شده است.

رمضانی با اشاره به اینکه 1073 نفر نیازمند پشت نوبت جهت دریافت کمک‌های مردمی هستند، خاطرنشان کرد: سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها فعالیت خود را فقط با هدف فقرزدایی و محرومیت‌زدایی از افراد نیازمند آغاز کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر