کد خبر: 85531 A

رئیس اداره راه و شهرسازی آمل خبرداد:

محور مذكور به‌دلیل استقرار مراكز دانشگاهی و مراكز صنعتی و وجود روستاهای متعدد در این محور جزء یكی از پر ترددترین محورهای استان به شمار می‌رود.

ایلنا: رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از ایمن سازی محور «آمل _ بابل قدیم» این شهرستان با هدف افزایش ضریب ایمنی در قالب لکه‌گیری آسفالت، خط کشی و نصب انواع علائم خبر داد.

به گزارش ایلنا از آمل، علیرضا یوسفی ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف راه و شهرسازی استان ایمن سازی محور‌ها جهت تامین سلامت کاربران جاده‌ای است.

وی در ادامه به محور ارتباطی «آمل _ بابل قدیم» اشاره و عنوان کرد: محور مذکور بدلیل استقرار مراکز دانشگاهی و مراکز صنعتی و وجود روستاهای متعدد در این محور جزء یکی از پر تردد‌ترین محورهای استان به شمار می‌رود.

یوسفی در خصوص ایمن سازی محور فوق اظهار داشت: اجرای خط کشی به طول ۱۱کیلومتر، نصب علائم و تابلوهای ایمنی، نصب چراغ‌های چشمک زن، لکه گیری، آشکار سازی نقاط پرحادثه با نصب علائم فسفری تنها بخشی از اقدامات و فعالیت‌های ایمنی این اداره در سطح محور مذکور است.

گفتنی است محور آمل _ بابل قدیم جز محورهای اصلی استان بوده که عملیات تعریض و چهار خطه شدن آن توسط راه و شهرسازی مازندران در دست اجراست.

ایمن سازی‌ محور آمل _ بابل قدیم‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر