کد خبر: 8613 A

در روز جشن عاطفه‌ها؛

تنها در روز جشن عاطفه‌ها آملی‌ها 210 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند و همچنان کمک مردم در قالب پاکت هدیه و یاری‌رسانی مردمی در حال شمارش است.

آمل – ایلنا: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل گفت: تنها در روز جشن عاطفه‌ها آملی‌ها 210 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند و همچنان کمک مردم در قالب پاکت هدیه و یاری‌رسانی مردمی در حال شمارش است.

به گزارش ایلنا از آمل، رمضان علیپور بیان داشت: تنها در روز جشن عاطفه‌ها آملی‌ها 210 میلیون ریال در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نیازمندان یاری رساندند.

وی با اعلام اینکه همچنان کمک‌های مردمی در قالب پاکت هدیه و یاری‌رسانی مردمی در حال شمارش است، گفت: حدود 70 هزار پاکت هدیه عاطفه‌ها در بین بسیجیان، اقشار، ادارات و مدارس توزیع شده که در حال جمع‌آوری و شمارش آنها هستیم.

علیپور با تاکید اینکه 45 پایگاه سیار و ثابت کمیته امداد امام خمینی(ره) در این شهرستان هفته نخست مهر ماه را به جمع‌آوری کمک‌های مردمی پرداختند، گفت: جشن عاطفه‌های امسال با شعار "هر مدرسه یک پایگاه" آغاز شده که اداره آموش و پرورش همانند گذشته همپای کمک به دانش‌آموزان نیازمند است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل با اعلام اینکه طرح صدقه تلفنی نیز در این شهر کار خود را آغاز کرده است، تصریح کرد: این طرح به صورت متمرکز استانی بوده و به هر شهر اختصاص می‌یابد.

علیپور با تاکید اینکه این طرح در شهرها نیاز به تبلیغ و آگاهی‌رسانی بیشتری دارد، گفت: مردم باید از طرح تبلیغ از مزایای آن اطلاع یافته و صدقات خود را تلفنی پرداخت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر