کد خبر: 8627 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران طی حکمی فریدون امیریان را با اشاره به تعهد، تجربه و شایستگی به سمت مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان منصوب کرد.

ساری – ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران طی حکمی فریدون امیریان را با اشاره به تعهد، تجربه و شایستگی به سمت مشاور رئیس و مدیر روابط عمومی سازمان منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از ساری، مرتضی هاشم پور در این حکم اظهار داشت امید است در راستای تحقق اصول عدالت گستری، مهروزی و خدمت به بندگان خدا با اتکال به الطاف الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

خاطر نشان می شود رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در جلسه شورای معاونین از زحمات و تلاش های حسن سعادت فر تقدیر به عمل آورد.

امیریان تدریس در دانشگاه، جوان برتر استانی و تقدیر از سوی استاندار، دبیر برتر ستاد احیا استان وتقدیر از سوی نماینده ولی فقیه د ر استان، جوان برتر شرکت بازگانی دولتی ایران و تقدیر از سوی معاون وزیر، روابط عمومی برتر شرکتهای غله کشور، مدیر روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، مشاور جوان ناحیه دو شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران دبیر برتر شورای راهبری و بیش از 15 سال سابقه دبیری و سردبیری مطبوعات را در کارنامه خود دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر