کد خبر: 86616 A

از سوی جمعیت هلال احمر آمل صورت می‌گیرد:

مسئول داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام نخستین کاروان سلامت به 3 روستای محروم منطقه بهرستاق لاریجان مازندران در سال‌جاری خبرداد.

ایلنا: مسئول داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام نخستین کاروان سلامت به 3 روستای محروم منطقه بهرستاق لاریجان مازندران در سال‌جاری خبرداد.

به گزارش ایلنا از آمل، سیده لیلا کاشفی صبح امروز در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه این کاروان به منظور درمان مردم روستا به این مناطق اعزام می‌شوند، یادآور شد: کاروان سلامت از دو پزشک عمومی، یک پزشک ماما و پرستار تشکیل می‌شود.

وی با تاکید براینکه این تیم با ویزیت رایگان به درمان اهالی منطقه بهرستاق لاریجان می‌پردازد، اظهار داشت: امسال تیم کاروان سلامت نخستین فعالیت خود را در روز یکشنبه شانزدهم تیرماه آغاز خواهد کرد.

کاشفی با اشاره به اینکه تیم داوطلب تحت پوشش معاونت درمان استان مازندران به فعالیت می‌پردازد، افزود: در این حوزه سه تیم درمانی برای کمک و ویزیت رایگان به نیازمندان به صورت داوطلب فعالیت دارند.

مسئول داوطلبان جمعیت حلال احمر آمل با اعلام اینکه کاروان سلامت در سال گذشته سه تیم به مناطق محروم شهرستان آمل اعزام داشته است، اذعان داشت: این تیم پزشکی علاوه بر درمان به تجویز داروی درمانی به صورت رایگان به بیماران می‌پردازد.

به گفته وی: در این دوره از اعزام کاروان سلامت با مشارکت تیم اردویی جهادی در بخش رینه به مداوا و نظارت روستائیان این بخش در دانشگاه پیام نور شهر رینه می‌پردازند.

لاریجان مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر