کد خبر: 8699 A

پنجمین و آخرین مرحله این رقابتها امروز(یازدهم مهرماه جاری) در مسیر ساری- منطقه توریستی عباس آباد و به مسافت 5/95 کیلومتر با حضور 48 رکابزن در حال برگزاری است.

بهشهر - ایلنا: رئیس اداره ورزش و امور جوانان بهشهر گفت: پنجمین و آخرین مرحله این رقابتها امروز (یازدهم مهرماه جاری) در مسیر ساری- منطقه توریستی عباس آباد و به مسافت 5/95 کیلومتر با حضور 48 رکابزن در حال برگزاری است.

ماشاء الله طرزه ای نژاد، در گفتگو با ایلنا افزود: مرحله پنجم مسابقات نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی دوچرخه سواری تور مازندران جام سرداران و 10 هزار شهید استان صبح روز سه شنبه آغاز شد.

وی افزود: براساس آمار اعلام شده، چهارمین مرحله این رقابتها روز گذشته (دهم مهرماه جاری) در مسیر قائم شهر – کمربندی غربی – گدوگ و به مسافت55/87کیلومتر برگزار شد که در پایان در رده بندی تیمی مجموع چهار مرحله تور تیم قزاقستان با زمان 25 ساعت و 51 دقیقه و یک ثانیه در صدر جدول قرار گرفت.

طرزه ای نژاد ادامه داد: پتروشیمی تبریز با زمان 25 ساعت و 59 دقیقه و 2 ثانیه جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و تیم ازبکستان با زمان 26 ساعت و56 دقیقه و 20 ثانیه در مکان سوم جدول جای گرفت.

وی افزود: در رده بندی انفرادی مجموع چهار مرحله این رقابتها، ˈکریل مردوسنس ˈ از قزاقستان با زمان 8 ساعت و 36 دقیقه و 2 ثانیه در مکان نخست ایستاده است.

وی بیان داشت: داریوش اسماعیل زاده از تیم پتروشیمی تبریز با زمان 8 ساعت و 36 دقیقه و 32 ثانیه دوم است و علی فتح الهی از هیئت دوچرخه سواری بروجرد با زمان 8 ساعت و 37 دقیقه و 31 ثانیه در مکان سوم قرار دارد.

رییس اداره ورزش و امور جوانان بهشهر بیان داشت: دوچرخه سوار جوان از هشت کشور در نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی دوچرخه سواری تور مازندران جام سرداران و 10 هزار شهید استان حضور دارند.

نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی دوچرخه سواری تور مازندران در پنج مرحله استقامت جاده و کوهستان از روز هفتم مهر ماه جاری آغاز شد و تا یازدهم این ماه در پنج مرحله و مجموع مسافت 417 کیلومتر در حال برگزاری است

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر