کد خبر: 87031 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبرداد:

ضرورت و اهمیت توسعه زمین‌های صنعتی با توجه به شرایط اقلیمی استان مازندران، بسیار ضروری بوده لذا تهیه زمین صنعتی و جذب مشارکت سرمایه‌گذار صنعتی، از ضروریات شرکت شهرک‌های صنعتی است.

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از تملک ۵۰ هکتاری زمین در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد با اشاره به اهمیت زمین در صنعت و تولید گفت: محرومیت استان در دهه گذشته برای توسعه صنعتی و تلاش در جهت رفع کاستی‌ها و عقب ماندگی صنعتی در مازندران موجب شده تا این شرکت به‌دنبال افزایش سرانه زمین صنعتی اقدام نموده تا در سطح کشور، به‌حد مطلوب دست یابد.

وی بیان داشت: سرانه زمین صنعتی در کشور، درحال حاضر، ۱۵ متر مربع و سرانه زمین صنعتی در استان مازندران حدود ۵ متر مربع است.

وفایی‌نژاد خاطرنشان کرد: ضرورت و اهمیت توسعه زمین‌های صنعتی با توجه به شرایط اقلیمی استان، بسیار ضروری بوده لذا تهیه زمین صنعتی و جذب مشارکت سرمایه‌گذار صنعتی، از ضروریات شرکت شهرک‌های صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: به‌منظور توسعه سرانه زمین‌های صنعتی در استان، نیازمند همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی و استفاده از تمامی ابزارهای موجود در استان هستیم.

وفایی‌نژاد افزود: تملک زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف افزایش سرانه زمین، جذب سرمایه‌گذار، ارتقاء سطح تولید و ایجاد کارگاه‌های کوچک و متوسط در استان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: با توجه به موقعیت شهرک‌های صنعتی و استقبال سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی مرزن آباد چالوس، آمل، نکا و ناحیه صنعتی گهرباران، تملک زمین توسعه شهرک‌های صنعتی انجام شده است.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی، نقش مهمی در ایجاد زیرساخت‌های لازم و مناسب و تهیه امکانات برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی و کارآفرینی به سرمایه‌گذاران را دارد.

شهرک‌های صنعتی مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر