کد خبر: 90030 A

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی مازندران خبرداد:

8 دانش آموز بسیجی از شهرهای ساری، بابلسر، جویبار، قائمشهر، رامسر و بابل در این دوره از مسابقات به رتبه‌های اول و دوم كشوری دست یافته‌اند.

ایلنا: ۸ دانش آموز بسیجی از شهرهای ساری، بابلسر، جویبار، قائمشهر، رامسر و بابل در این دوره از مسابقات به رتبه‌های اول و دوم کشوری دست یافته‌اند.

به گزارش ایلنا از ساری، عباس حسین‌زاده، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه کربلا گفت: دانش آموزان مازنی در یازدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رتبه‌های اول و دوم کشوری را کسب نمودند.

وی بیان داشت: ۸ دانش آموز بسیجی از شهرهای ساری، بابلسر، جویبار، قائمشهر، رامسر و بابل توانستند در این دوره از مسابقات که با حضور ۵۰۰ دانش آموز از سراسر کشور در جوار مسجد مقدس جمکران برگزار شد به رتبه‌های بر‌تر دست یابند.

حسین‌زاده تصریح کرد: در بخش برادران، حسین زبرجد از شهرستان رامسر مقام اول در رشته حفظ ۱۰ جزء، امیرحسین یوسف‌زاده از شهرستان بابل مقام اول در رشته حفظ ۱۲ جزء قرآن کریم و محمد خرمی نیا از شهرستان جویبار مقام دوم رشته درک و مفاهیم را به دست آوردند.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی افزود: در بخش خواهران، رقیه مظلومی، مقام اول رشته حفظ ۱۲جزء قرآن کریم و زهرا سلطان‌پور، مقام دوم رشته حفظ ۱۴ جز از شهرستان ساری را از آن خود کردند.

وی خاطر نشان کرد: زهرا پورطهماسب از شهرستان بابلسر، مقام دوم رشته قرائت قرآن کریم، سیده مریم حسینی از شهرستان جویبار مقام دوم در رشته عترت و سیده یاسمن هاشمی از شهرستان قائمشهر، مقام سوم رشته حفظ ۸ جزء را کسب کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر