کد خبر: 91304 A

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی:

باید چینش و جذب نیروها در آموزش و پرورش به گونه‌ای باشد که نخبگان در آن مشغول به فعالیت شوند و باید علاوه بر تخصص، تعهد نیز در سرلوحه فعالیت‌های کارکنان آموزش و پرورش باشد.

ایلنا: نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این مطلب که فرهنگیان پیشگامان عرصه علم و تربیت جامعه هستند؛ افزود: حل مشکلات جامعه آموزشی و فرهنگی یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در مجلس پیگیری خواهد شد.

حجت الاسلام «علی اکبر ناصری» روز دوشنبه در جمع کارکنان اداره آموزش و پرورش بابل بیان کرد: باید چینش و جذب نیرو‌ها در آموزش و پرورش به گونه‌ای باشد که نخبگان در آن مشغول به فعالیت شوند و باید علاوه بر تخصص، تعهد نیز در سرلوحه فعالیت‌های کارکنان آموزش و پرورش باشد.

وی با اشاره به اینکه آینده سازان کشور در آموزش و پرورش تعلیم می‌بینند؛ ادامه داد: جذب نخبگان در آموزش و پرورش باید در اولویت قرار گیرد.

ناصری بیان کرد: اطلاع رسانی، آگاهی بخشی مردم و دانش آموزان، هدایت و بستر سازی اقشار مختلف مردم در راستای آرمان‌های انقلاب و فرامین مقام عظمای ولایت از اهداف آموزش و پرورش است.

ناصری گفت: با توجه به درخواست‌های جامعه فرهنگیان، از هیچ تلاشی در راستای حل مشکلات اقشار مختلف جامعه بویژه معلمان که پیشگامان عرصه علم و تربیت جامعه هستند کوتاهی نخواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش همچنین اظهارداشت: تمامی تکنیک‌ها و پیشرفت‌های علمی کشور اسلامی ایران در راستای آزاد شدن بشر از ظلم و جور است و دنیا به برکت انقلاب اسلامی ایران از خواب غفلت بیدار شده است.

او اظهارداشت: شعاع نورانی اسلام ناب محمدی (ص) از کشور اسلامی ایران بر تمام جهان می‌تابد و ملت‌های ستمدیده جهان با تأسی از انقلاب اسلامی ایران در برابر حکام ستمگر خود قیام کرده‌اند.

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی سعادت و پیشرفت در هر جامعه‌ای را مدیون آموزش و پرورش خواند و بیان کرد: اکنون افکار نیروهای نخبه و علمی کشور که از سرچشمه وحی الهی سیراب شده تهدیدات دشمن را به فرصت تبدیل کرده و این نیروهای مومن و متعهد می‌توانند با اراده خودشان همه چیز را خلق کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر