کد خبر: 91309 A

همزمان با میلاد کریم اهل بیت؛

همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) هفتمین همایش مجمع امور خیرین شهرستان آمل برگزار می‌شود.

ایلنا: همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) هفتمین همایش مجمع امور خیرین شهرستان آمل برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از آمل، مدیرعامل مجمع امور خیرین آمل صبح امروز در گفت‌وگو با ایلنا با بیان اینکه تاسیس مجمع در هفت سال پیش به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند، بی‌سرپرست، ‌ایتام، ‌مستمندان در نظر گرفته شد، یادآور شد: همچنین کمک و فراهم کردن زمینه‌های لازم در جهت رشد و شکوفایی و شناسایی استعدادهای اقشار مختلف جامعه، دادن کمک هزینه‌های تحصیلی و ازدواج، تامین درمان و معالجه بیماران نادار و تهیه داروهای مورد نیاز راه‌اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه مجمع امور خیرین شهرستان آمل با مساعدت بزرگواران خیر سعی در ساخت مهدکودک‌ها، شیرخوارگاه‌ها، مدارس، دبیرستان‌ها، ‌دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تخصصی دارد، افزود: این مجمع همچنین در نظر دارد برای رفاه حال سالمندان به احداث خانه سالمندان در شهرستان آمل با کمک خیرین بپردازد.

نیکپور با اعلام اینکه تاکنون به بیش از ۴۸۰ نوعروس در این شهرستان جهیزیه اهدا شده است، اذعان داشت: از سوی این مجمع برای کودکان کم شنوا ۱۵ دستگاه سمعک و برای بیماران تالاسمی در بیمارستان امام رضا آمل ۴۵ دستگاه پمپ دیسفرال خریداری شد.

مدیرعامل مجمع امور خیرین آمل با بیان اینکه کمک هزینه درمان بیماران سرطانی آمل در بیمارستان شهید رجایی بابلسر از دیگر کمک‌های این مجمع بوده است، افزود: تاکنون با حمایت خیران آملی بیش از ۷۵ نفر از زندانیان عجز در پرداخت دیه تصادفات غیرعمد آزاد شدند.

به گفته وی: از دیگر کارهای مهم این مجمع احداث ۲۰ واحد مسکونی جهت واگذاری به طبقات محروم و نیازمند جامعه در زمینی به مساحت ۴۰۰ مترمربع واقع در شهرک مخابرات این شهرستان است که عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر