کد خبر: 91839 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از پرداخت تسهیلات ۱۸ میلیارد ریالی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در سه ماهه نخست سال جاری، خبر داد.

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، از پرداخت تسهیلات ۱۸ میلیارد ریالی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان در سه ماهه نخست سال جاری، خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد اظهار داشت: در سال حماسه اقتصادی، شرکت شهرک‌های صنعتی، با نگاه ویژه و کمک و حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی، همآهنگی با بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات را دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک هـای صنعتی مازندران گفت: در سه ماهه اول سال جاری، ۹ واحد تولیدی و صنعتی به مجموع ۱۸ میلیارد ریال جهت اخذ تسهیلات، به بانک‌های عامل توسعه تعاون و ملت معرفی شده‌اند.

وی بیان داشت: از مجموع ۱۸ میلیارد ریال تسهیلات معرفی شده، مبلغ ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال در قالب طرح یکصد هزار فرصت شغلی و مبلغ چهار میلیارد و پانصد میلیون ریال، در قالب کمک به نوسازی و اصلاح ساختار واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، به واحدهای تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.

وفایی‌نژاد افزود: پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی براساس تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک‌های صنعتی با بانک‌های توسعه و تعاون و بانک ملت، بمنظور حمایت از بخش صنعت و تولید استان، در راستای افزایش تولید و حفظ اشتغال در مازندران بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر