کد خبر: 91844 A

معاون مهندسی و توسعه شرکت اب و فاضلاب مازندران از اجرای 7 پروژه آبرسانی در شهرهای ساری و سورک بمنظور افزایش توان انتقال و تأمین آب خبر داد.

ایلنا: معاون مهندسی و توسعه شرکت اب و فاضلاب مازندران از اجرای ۷ پروژه آبرسانی در شهرهای ساری و سورک بمنظور افزایش توان انتقال و تأمین آب خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، جانعلی قنبری اضافه نمود: احداث ایستگاه پمپاژ لسانی، احداث خط انتقال مخازن کرمانی تا لسانی بطول ۵ هزار م‌تر، احداث خط انتقال لسانی به منبع هوایی بطول ۱۲۰۰ متر، حفر و تجهیز ۲ حلقه چاه با ظرفیت آبدهی ۸۰ لیتردر ثانیه و احداث خط انتقال بطول ۱۵۰۰ متر از پروژه‌های در دست اجراء شهر ساری است.

وی یادآور شد: در حال حاضر پروژه ایستگاه پمپاژ لسانی ۷۰درصد و خط انتقال کرمانی تا لسانی نیز ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب مازندران افزود: همچنین حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی ۱۵ لیتر در ثانیه و احداث خط انتقال به طول یک هزار متر در شهر سورک اجراء خواهد شد که با بهره برداری از این پروژه ۹۰۰ خانوار از نعمت آب شرب بهره‌مند خواهند شد.

قنبری ادامه داد: برای اجرای پروژه‌های آبرسانی در شهرهای ساری و سورک مبلغ ۵۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر