کد خبر: 91852 A

در سال 91 ایجاد شد:

در سال 91 حدود 600 طرح اشتغالزایی دربین مددجویان کمیته امداد امام شهرستان آمل ایجاد شد.

ایلنا: فرماندار آمل گفت: در سال ۹۱ حدود ۶۰۰ طرح اشتغالزایی دربین مددجویان کمیته امداد امام شهرستان آمل ایجاد شد.

به گزارش ایلنا از آمل، یدالله اکبرزاده در هفتمین همایش مجمع امور خیرین این شهرستان که در باغ مهر برگزار شد، با اعلام اینکه در حالیکه از سال تاسیس این نهاد تا قبل سال ۹۱ ایجاد اشتغالزایی در این شهرستان یک هزار بوده، یادآور شد: افزایش بی‌نظیر این طرح در بین مددجویان در یک سال با ۶۰۰ طرح جای بسی خرسندی است.

وی با تاکید براینکه برای اجرایی این طرح‌ها اعتباری بالغ بر ۶۲ میلیارد ریال هزینه شده است، اظهار داشت: مسئولان شهرستان آمل تاکنون سعی داشتند در تمامی عرصه‌ها برای جوانان شهر امکانات بسیاری را فراهم کنند.

اکبرزاده، آمل را یکی از معدود شهرستان‌های استانی در امر کارهای خیر بیان کرد و گفت: خیرین بزرگوار این شهرستان در همه عرصه‌ها با مسئولان هم‌گام بوده و تاکنون برای کارهای خیر قدم‌های مثبتی را برداشته‌اند.

رئیس مجمع امور خیرین شهرستان آمل با بیان اینکه خیرین حتی در شب‌های ماه مبارک رمضان از کمک به نیازمندان و مستمندان غافل نشدند، ابراز داشت: در این شب‌ها در برگزاری جشن‌های گلریزان حضور یافته و در حد توانایی خود به رفع نیاز‌ها و مشکلات افراد نیازمند می‌پردازند.

وی با اعلام اینکه آن‌ها در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد ۷۰۰ میلیارد ریال کمک کردند، ابراز داشت: همچنین در برگزاری جشن رمضان کمیته امداد امام خمینی (ره) که با همکاری صداوسیما در این شهرستان برگزار شد خیرین بزرگوار شهرستان آمل ۶۰۰ میلیون تومان کمک کردند.

اکبرزاده خاطرنشان کرد: تاسیس مجمع امور خیرین نیز مهم‌ترین هدفش رفع نیاز مستمندان و خانواده‌های نیازمند بوده که تاکنون در این عرصه قدم‌های مثبتی برداشته است.

این مسئول تاکید کرد: این مجمع هم‌اکنون اجرای طرح مرکز شیمی درمانی را در جوار بیمارستان امام علی (ع) با تعهد ۴۰ درصدی در دست اجرا دارد که این پروژه تا قبل از پایان تابستان این تعهد به اتمام و به دانشگاه علوم پزشکی مازندران واگذار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر