کد خبر: 93040 A

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی مازندران خبر داد؛

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از مساعدت در واگذاری زمین و واحدهای کارگاهی به خانواده‌های تحت پوششکمیته امداد امام خمینی (ره) استان، خبر داد.

ایلنا: مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از مساعدت در واگذاری زمین و واحدهای کارگاهی به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، عباسعلی وفایی‌نژاد اظهار داشت: این تفاهم نامه با هدف توسعه و تحکیم همکاری و در راستای رفع کاهش محرومیت و فقر، ایجاد روحیه کار و تلاش و خود اتکایی اقشار آسیب پذیر، با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: این شرکت آمادگی دارد تا در زمینه‌های مختلف شامل اشتغال و بکارگیری نیازمندان فاقد شغل در مراکز واحدهای تولیدی و صنعتی، فراهم نمودن زمینه همکاری صاحبان صنایع در راستای کمک به نیازمندان، مشارکت و همکاری در طرحهای مشارکتی امداد در طول سال، معرفی ظرفیتهای کمیته امداد برای صاحبان واحدهای تولیدی، هدایت واحدهای تولیدی در واگذاری بخشهایی از فرآیند تولید به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)، کمک و مساعدت نماید.

وی بیان داشت: مساعدت در واگذاری زمین و کارگاههای تولیدی و خدماتی به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره) از برنامه اصلی شرکت بمنظور حمایت از افراد تحت پوشش این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز در مراسم امضای این تفاهم نامه گفت: کمیته امداد همواره به دنبال ارتقاء عزت و کرامت خانواده‌های تحت پوشش این نهاد بوده و در راستای برنامه‌ها و سیاستهای اجرایی تلاش می‌کند تا خانواده‌های نیازمند، توانمند شوند.

باغبانی تصریح کرد: بسته بندی، ارائه به بازار و توسعه تولیدات واحدهای تولیدی و صنعتی در منازل مددجویان، می‌تواند راهکارهای مناسبی برای ایجاد درآمد خانواده‌های تحت پوشش باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر