کد خبر: 93044 A

شهردار ساری خبر داد:

اولین جلسه كمیته فنی تخصصی شهرداری ساری با حضور مهدی عبوری و تنی چند از معاونان،شهرداران مناطق، مشاوران و مدیران این سازمان تشكیل شد.

ایلنا: اولین جلسه کمیته فنی تخصصی شهرداری ساری با حضور مهدی عبوری و تنی چند از معاونان، شهرداران مناطق، مشاوران و مدیران این سازمان تشکیل شد.

به گزارش ایلنا بنا به گزارش مرکز امور رسانه شهرداری ساری این کمیته که با دستور مهدی عبوری تشکیل شده است اهداف بلندی را دنبال می‌کند که تعریف، تدوین و اجرای هر نوع برنامه، طرح و پروژه در چهارچوب سیاست‌های چشم انداز بیست ساله و برنامه پنج ساله شهرداری ساری از آن جمله است.

شهردار ساری در پیوند با ضرورت تشکیل این کمیته گفت: کمیته فنی و تخصصی شهرداری ساری که برای نخستین بار تشکیل گردید متشکل از مدیران، کار‌شناسان موظف شهرداری و خبرگان امور به انتخاب شهرداری است که علاوه بر انجام امور جاری و محوله خود بنا به ضرورت و ارتباط کاری در جلسات این کمیته حضور یافته و نظرات کار‌شناسانه و تخصصی خود را درباره موضوع جلسه اعلام می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه تشکیل این کمیته به معنای پایان دوره آزمون و خطا در شهرداری ساری است افزود: برای این کمیته سی وظیفه کاملاً مشخص تعریف شده که سیاست گزاری و برنامه ریزی و کنترل طرح‌ها و پروژه‌های شهری شامل پروژه‌های کلان شهری، ساماندهی فضاهای شهری، ساماندهی سیما و منظر محورهای شاخص شهری و تدوین دستورالعمل‌های کلی در جهت ارتقا محیط شهری یکی از مهم‌ترین آنهاست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر