کد خبر: 93046 A

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی:

مجلس دانش آموزی با ایجاد انگیزه در بین نوجوانان و آینده سازان ایران و با ترویج فرهنگ کار و تلاش، چشم اندازی زیبا و پرنشاط را برای فردا ترسیم می‌کند.

ایلنا: مجلس دانش آموزی با ایجاد انگیزه در بین نوجوانان و آینده سازان ایران و با ترویج فرهنگ کار و تلاش، چشم اندازی زیبا و پرنشاط را برای فردا ترسیم می‌کند.

به گزارش ایلنا از ساری، محمد دامادی در دیدار با نمایندگان مجلس دانش آموزی مازندران مجلس دانش آموز ی با ایجاد انگیزه در بین نوجوانان و آینده سازان ایران و با ترویج فرهنگ کار و تلاش، چشم اندازی زیبا و پرنشاط را برای فردا ترسیم می‌کند گفت: بیش از دوازده سال از عمر با برکت مجلس دانش آموزی می‌گذرد و خوشبختانه امروز شاهد رونق بیشتر و گسترده‌تر شدن فعالیت‌های این نهاد پرشور هستیم.

وی با بی‌نظیر خواندن نقش مجلس دانش آموزی در ایجاد حس خودباوری در بین دانش آموزان و نوجوانان خطاب به نمایندگان مجلس دانش آموزی گفت: باید در برنامه‌های خود، فرهنگ مشارکت جویی، تعاون و همکاری، مسئولیت پذیری و زمینه سازی برای مشارکت فکری و عملی دانش آموزان در عرصه‌های مختلف آموزش و پرروش را فراهم سازید.

دامادی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با نمایندگان مجلس دانش آموزی مازندران اظهار داشت: دانش آموزان مازندرانی در تحصیل، ورزش و دیگر جنبه‌ها جز برترین‌های کشور به شمار می‌آیند و مطمئنم نمایندگان ما در مجلس دانش آموزی نیز با ارائه عملکردی درخشان، این افتخارات را استمرار خواهند بخشید.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با خرسندی از روند کار مجلس دانش آموزی و با مثبت ارزیابی کردن جایگاه این نهاد تصریح کرد: نمایندگان مجلس دانش آموزی باید از سیاست زدگی پرهیز کنند و با پشتکار، همتی عالی و هنرهای ارزشمند خویش، با همین بضاعت، قدر فرصت‌ها را به خوبی بدانند و کار‌ها را به نحو شایسته به پیش ببرند.

وی در ادامه افزود: وزارت آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی نیز پیشنهادهای مجلس دانش آموزی را مورد توجه ویژه قرار می‌دهند و با تامین امکانات لازم در جهت اجرای مصوبات آن تلاش خواهند کرد.

در این دیدار که در سازمان دانش آموزی مازندران انجام پذیرفت، دو تن از نمایندگان مجلس دانش آموزی مازندران، انتظارات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند و خواستار توجه بیشتر نمایندگان مجلس به مجلس دانش آموزی و رفع موانع و مشکلات آن شدند و محمد دامادی ضمن اعلام همکاری با نمایندگان مجلس دانش آموزی تصریح کرد: این نشست‌ها باید استمرار داشته باشد و گسترده‌تر شود تا زمینه هماهنگی بیشتر فراهم آید.

در پایان جلسه، دامادی از نمایندگان مجلس دانش آموزی مازندران برای حضور در یکی از جلسات علنی مجلس شورای اسلامی دعوت به عمل آورد و خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا با ابلاغ رئیس مجلس شورای اسلامی، یکی از نمایندگان به عنوان رابط بین دو مجلس انتخاب شود تا بستر مناسب تری برای تعامل دو مجلس و محقق شدن اهداف مجلس دانش آموزی صورت گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر