کد خبر: 93746 A

مدیرعامل شهرك‌های صنعتی مازندران خبر داد:

صنعت یكی از بخش‌های مهم و اساسی اقتصاد كشور محسوب می‌شود و رشد و توسعه اقتصادی مستلزم رشد و توسعه صنعتی است.

ایلنا: مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران، از سرمایه گذاری ۱۱۷۵ میلیارد ریالی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی سلمانشهر، خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری، عباسعلی وفایی‌نژاد در جمع اعضای شرکت خدماتی شهرک صنعتی سلمانشهر اظهار داشت: صنعت یکی از بخش‌های مهم و اساسی اقتصاد کشور محسوب می‌شود و رشد و توسعه اقتصادی مستلزم رشد و توسعه صنعتی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌هـای صنعتی مازندران گفت: مهم‌ترین هدف از توسعه صنعتی در جهت تأمین و توسعه صنایع کوچک و متوسط، تأمین نیازهای شغلی و رقابت در ارائه تولیدات با کیفیت، در بازارهای داخلی و خارجی است.

وفایی‌نژاد افزود: شهرک صنعتی سلمانشهر در سال ۱۳۷۰ به تصویب هیأت دولت رسید و در‌‌ همان سال نیز کار اجرایی ساخت این شهرک انجام شده است.

وی با اشاره به انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک صنعتی سلمانشهر بیان داشت: تاکنون، شرکت شهرک‌های صنعتی با ۱۰۹ واحد تولیدی و صنعتی قرارداد منعقد نموده که از این تعداد، ۷۰ واحد تولیدی با سرمایه گذاری مبلغ ۱۱۷۵ میلیارد ریال به بهـره برداری رسیده‌اند و برای ۲۰۲۱ نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.

وفایی‌نژاد تصریح کرد: با تکمیل و به بهره برداری رسیدن تمامی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی سلمانشهر، میزان اشتغال به ۳۱۵۲ نفر افزایش پیدا خواهد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر