کد خبر: 93936 A

رئیس كمیته امداد امام خمینی بهشهر:

هر سال جمعی از مددجویان با حمایت این کمیته و اشتغال در طرح های خودکفایی از خدمات این کمیته بی نیاز می‌شوند.

ایلنا: رییس کمیته امداد امام خمینی بهشهر گفت: با اجرای برنامه‌های توانمندی سازی این نهاد تاکنون ۲ هزار نفر از مددجویان این اداره در بهشهر از حمایت کمیته امداد خارج شدند.
به گزارش ایلنا از بهشهر، حجت الاسلام ‌بشیر عالیشاه اظهار داشت: هر سال جمعی از مددجویان با حمایت این کمیته و اشتغال در طرح‌های خودکفایی از خدمات این کمیته بی‌نیاز می‌شوند.
وی بیان داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) از نهادهای تاثیرگذار و از برکات انقلاب اسلامی است که در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم نقش به‌سزایی ایفا می‌کند.
رییس کمیته امداد امام خمینی بهشهر افزود: سال گذشته ۵۵۲ طرح اشتغال‌زایی با سرمایه بیش از ۴ میلیارد در بهشهر اجرا شد که اجرای این طرح‌ها، نقش فراوانی در توانمند سازی مددجویان داشت.
عالیشاه ادامه داد: یکی از طرح‌هایی که به دنبال اجرای آن هستیم، اصلاح سبک زندگی مددجویان و تغییر آن به سمت زندگی اسلامی است.
وی گفت: خانواده به عنوان یکی از ارکان مهم جامعه در مراحل مختلف تربیت افراد هم اهمیت و تاثیر فراوان دارد.
رییس کمیته امداد امام خمینی بهشهر بیان کرد: پس از پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی، حرکت‌های سازنده‌ای برای سعادت بشری صورت گرفته و در بحث تمدن جدید اسلامی، اقدامات سخت افزاری مهمی در حوزه تولید علم انجام شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر