کد خبر: 94346 A

با حضور هنرمندان خوشنویس مازنی؛

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهارمین همایش كتابت قرآن در بهشهربا حضور هنرمندان خوشنویس استان مازندران یكشنبه شب همزمان با شب 27 ماه رمضان در حسینیه قتلگاه بهشهر برگزار شد.

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، چهارمین همایش کتابت قرآن در بهشهربا حضور هنرمندان خوشنویس استان مازندران یکشنبه شب همزمان با شب ۲۷ ماه رمضان در حسینیه قتلگاه بهشهر برگزار شد.

به گزارش ایلنا از بهشهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در رابطه با اهداف برگزاری این همایش گفت: این کتابت قرآن با هدف افزایش معنویت در جامعه و جوانان برگزار شد.

علی اصغر بابا کوهی افزود: بیش از ۵۰ هنرمند خوشنویس مازنی، قرآن را در شب ۲۷ ماه رمضان در حسینیه قتلگاه بهشهر کتابت کردند. وی ادامه داد: محفل کتابت قرآن با هدف افزایش معنویت در جامعه و بویژه جوانان و بهره‌مندی اقشار مختلف مردم این منطقه از انوار نورانی قرآن برگزار شد.
باباکوهی اظهار کرد: جوانان و نوجوانان ما دارای روح لطیفی هستند که باید این روح لطیف در مسیر الهی تقویت شود تا وجدان بیدار آنان در مسیر حق تعالی قرار گیرد.
وی یادآور شد: تعمیق باورهای دینی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه زا جمله اموری است که باید بیش از گذشته به آن پرداخته شود و برگزاری چنین محافلی تاثیر بسزایی در این امر دارد.
باباکوهی ادامه داد: در این کتابت، خوشنویسان بهشهر، قرآن را کتابت می‌کنند تا ضمن کتابت و نوشتن آن، با تدبر در آیات و سوره‌های آن بر بینش درونی خود افزوده و ضمیر پاک خود را صیقل دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر